Poprzedni miesiąc Wrzesień 2019 Następny miesiąc
week 35 1
week 40 30

24 czerwca 2016 r.

Na ten dzień z utęsknieniem czekali nie tylko uczniowie (od kiedy temperatura powietrza przekroczyła 20 stopni) lecz także nauczyciele, którzy zapewne ostatnie tygodnie poświęcili na „doczytywanie” zaległych kartkówek i „dopoprawianie” kolejnych sprawdzianów….ALE DLA WSZYSTKICH NADSZEDŁ!!! Piątkowy ranek powitał w szkolnej kaplicy okrojoną brać uczniowską (maturzystów już od miesiąca nie było, a najstarsi gimnazjaliści pożegnali szkołę dzień wcześniej). Wspólnie ze wszystkimi księżmi katechetami dziękowaliśmy Panu Bogu za te dziesięć minionych miesięcy trudu i wysiłku w szkole.

Druga część pożegnania (na jakiś czas) ze szkołą odbyła się jak zawsze na sali gimnastycznej. Zanim poznaliśmy wyniki nauczania osiągnięte przez poszczególne klasy na koniec roku, uczniowie z gimnazjum zaprezentowali krótką scenkę z życia ucznia – na szczęście nie naszej szkoły.

Następnie Siostra Dyrektor zaprezentowała wyniki poszczególnych klas, a na scenę zaprosiła najlepszych uczniów, którym wręczyła świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe.

Ostatnia część zakończenia roku szkolnego odbyła się w serdecznym gronie klasowym, gdzie razem z wychowawcami cieszyliśmy się nadchodzącymi dwoma miesiącami wakacji.

J.P.