Kalendarium

Poprzedni miesiąc Styczeń 2019 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 1 1 2 3 4 5 6
week 2 7 8 9 10 11 12 13
week 3 14 15 16 17 18 19 20
week 4 21 22 23 24 25 26 27
week 5 28 29 30 31
22 Sty 2019
12:00AM
Dni bez pytania (22-25 I 2019 r.)
22 Sty 2019
02:25PM -
Zebranie Rady Pedagogicznej
26 Sty 2019
06:00PM -
Studniówka
28 Sty 2019
12:00AM
Półmetek
28 Sty 2019
08:00AM -
Rozpoczęcie II półrocza
29 Sty 2019
12:00AM
Zabawa szkolna

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Trójka uczniów naszej szkoły reprezentować będzie Polskę
w matematycznych zawodach międzynarodowych.

3 uczniów z tytułem laureata, 5 uczniów z tytułem bardzo dobrym
i 31 uczniów z wynikiem wyróżniającym w międzynarodowych zawodach
"Kangur matematyczny".
Patryk Marszałek zwycięzcą, zaś Kamil Ciebiera i Krzysztof Sycz wyróżnieni
w Podkarpackim Konkursie Matematycznym im. Prof. F. Leji.

1. Uczniowie LO reprezentantami Polski

     Na podstawie wyników uzyskanych na obozie przygotowawczym przed Międzynarodową Olimpiadą Matematyczną, Komitet Główny Olimpiady Matematycznej zdecydował o dołączeniu do reprezentacji na LIX Międzynarodową Olimpiadę Matematyczną w Rumunii uczniów naszej szkoły" Radomiła Barana i Jana Fornala - gratulacje !!! Znaleźli się oni również w składzie polskiej delegacji na XVIII Czesko - Polsko - Słowackie Zawody Matematyczne.

   Ponadto Aleksandra Kowalska została powołana do delegacji na XII Środkowoeuropejską Olimpiadę Matematyczną, która odbędzie się w Bielsko – Białej.

Więcej informacji: https://www.om.edu.pl/sites/default/files/sprawozdania/om/om69_komunikat_post.pdf


2. Sukcesy uczniów w zawodach "Kangur matematyczny"

       Uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyniki:

  •       W kategorii Kadet (klasa 7 SP) wyróżnieni zostali: Anna Moroń, Dominika Soboń, Józef Pelc i Jan Głowacki.    
  •      W kategorii Kadet (II klasa Gimnazjum) wynik bardzo dobry uzyskał Andrzej Jabłoński, zaś wyróżnienia uzyskali: Krystian Fularski, Marta Bukowińska i Kajetan Ożóg.
  •      W kategorii Junior (III klasa Gimnazjum) wynik bardzo dobry uzyskała Kinga Mazgaj, zaś wyróżnienia uzyskali: Patryk Bar, Daniel Pawlak, Maksymilian Smoliński, Jan Kapusta, Wiktor Czapka, Julia Nowak, Szymon Lukiewicz, Karol Zahuta i Łukasz Szwed.  
  •       W kategorii Junior (I klasa LO) wynik bardzo dobry uzyskał Maciej Rut, zaś wyróżnienia uzyskali: Aleksandra Bazan, Piotr Wojciechowski, Patryk Marszałek, Jakub Gładysz, Marcin Mazur, Klaudia Mazur, Julia Przygorzewska.
  •      W kategorii Student (II klasa LO) laureatem został Jan Fornal, wynik bardzo dobry uzyskał Kamil Ciebiera, zaś wyróżnieni zostali: Piotr Kaliciak, Anna Bieniasz i Karolina Gwóźdź.    
  •       W kategorii Student (III klasa LO) laureatami zostali: Maciej Domaradzki i Radomił Baran, wynik bardzo dobry uzyskał Jan Dziuba, zaś wyróżnienia uzyskali: Paweł Sałosz, Miłosz Mazur, Karolina Zając i Emilia Kwolek.

3. Wyróżnieni w "Podkarpackim Konkursie Matematycznym im. Prof. Leji"

     Patryk Marszałek zdobył I miejsce na I poziomie, Kamil Ciebiera uzyskał wyróżnienie na poziomie II, zaś Krzysztof Sycz uzyskał wyróżnienie wśród uczniów gimnazjum. Ponadto finalistami konkursu zostali: Aleksandra Bazan, Krzysztof Lembryk, Maciej Rut oraz Piotr Kaliciak.

 

                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview