Kalendarium

Poprzedni miesiąc Maj 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3
week 19 4 5 6 7 8 9 10
week 20 11 12 13 14 15 16 17
week 21 18 19 20 21 22 23 24
week 22 25 26 27 28 29 30 31
08 Cze 2020
09:00AM -
Egzamin maturalny - język polski P
08 Cze 2020
02:00PM -
Egzamin maturalny - język polski R
09 Cze 2020
09:00AM -
Egzamin maturalny - matematyka P
09 Cze 2020
02:00PM -
Egzamin maturalny - język łaciński i kultura antyczna R
10 Cze 2020
09:00AM -
Egzamin maturalny - język angielski P
10 Cze 2020
02:00PM -
Egzamin maturalny - język angielski R
11 Cze 2020
12:00AM
Boże Ciało
12 Cze 2020
12:00AM
Dzień bez egzaminów
15 Cze 2020
09:00AM -
Egzamin maturalny - matematyka R
15 Cze 2020
02:00PM -
Filozofia R
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

Szkolna Rada Rodziców
2019/2020

Prezes: Pan Jerzy Jezuit
Viceprezes LO: Pan Bartłomiej Bartosiewicz
Viceprezes LO: Pan Grzegorz Koryl
Viceprezes SP: Pani Urszula Chorzępa
Skarbnik: Pan Aleksander Szumilas
Sekretarz: Pani Agnieszka Przywara
Członkowie: Pani Anna Mazur, Pani Małgorzata Trybus, Pani Kornelia Szpetnar, Pan Andrzej Cygan, Pan Marek Rzucidło, Pani Teresa Moroń


Klasowe Rady Rodziców
20
19/2020

Szkoła Podstawowa

1 a

  • Przewodniczący: Pan Artur Bogacz

  • Skarbnik: Pani Monika Patrzek-Dusza

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Paulina Halko

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Agnieszka Niedzielska

4 a

  • Przewodniczący: Pani Justyna Koszel

  • Zastępca i opieku sekcji dydaktycznej: Joanna Pawlak-Ostrowska

  • Skarbnik: Pani Bożena Bukała

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Piotr Nazarko

5 a

  • Przewodniczący: Pani Ewa Ćwik

  • Zastępca przewodniczącego: Barbara Przegrodzka-Pubrat
  • Skarbnik: Pani Elżbieta Wysakowska

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Różański

5 b

  • Przewodniczący: Pani Iwona Blajer

  • Skarbnik: Pani Iwona Zawadzka

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Emilia Standyło

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Urszula Chorzępa

7 a

  • Przewodniczący: Pani Anna Małachowska

  • Skarbnik: Pani Kornelia Szpetnar

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Hubert Kyc

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Małgorzata Kułakowska

7 b

  • Przewodniczący: Pani Katarzyna Adamczyk Pilch

  • Skarbnik: Pani Monika Wysakowska-Wanic

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Anna Bartosiewicz

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Agnieszka Mac

8 a

  • Przewodniczący: Pani Magdalena Cwenar

  • Skarbnik: Pan Tomasz Zalewski

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Elwira Drążek

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Bożena Adamczyk - Malicka

8 b

  • Przewodniczący: Pan Grzegorz Pelczar

  • Skarbnik: Pani Alicja Łasica

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Anna Richter-Sadza

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Aneta Rzucidło

8 c

  • Przewodniczący: Pani Małgorzata Janik - Stec

  • Skarbnik: Pani Jolanta Stawarska - Bukowy

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Zofia Mucha

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Aleksander Szumilas


 
Liceum

I AP

  • Przewodniczący: Pani Agnieszka Hadała-Gąsior

  • Zastępca / Skarbnik: Pani Renata Słoma

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Barbara Buczek

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Grzegorz Porada

I BP

  • Przewodniczący: Pani Monika Majda

  • Skarbnik: Pani Edyta Niegowska - Buko

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Krzysztof Powrózek

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Dorota Szymborska

I CP

  • Przewodniczący: Pani Marcin Dusza

  • Skarbnik: Pani Sylwia Tomaka

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Tomasz Stąpor

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Renata Zawada

I DP

  • Przewodniczący: Pani Alina Baran

  • Skarbnik: Pani Aneta Kawa - Bełch

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Marek Michalik

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Marek Rzucidło

I EP

  • Przewodniczący: Pani Monika Rybka

  • Skarbnik: Pani Teresa Moroń

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Marcin Soboń

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Elżbieta Domka - Jopek

I FP

  • Przewodniczący: Pan Paweł Król

  • Skarbnik: Pani Małgorzata Trybus

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Małgorzata Grabiec Zych

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Piotr Golema

I AG

  • Przewodniczący: Pan Krzysztof Smela

  • Skarbnik: Pani Iwona Nowik

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Sylwia Kuliberda

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Iwona Trojanowska

I BG

  • Przewodniczący: Pani Monika Wołcz

  • Zastępca: Pani Marta Materna

  • Prz. sekcji imp. – kult.: Pan Roman Hus

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Barbara Ruszała

I CG

  • Przewodniczący: Pani Joanna Piróg

  • Skarbnik: Pani Jolanta Habaj

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Edyta Englot - Rybka

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Małgorzata Marmola

I DG

  • Przewodniczący: Pani Justyna Dryja

  • Skarbnik: Pani Małgorzata Borys

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Anna Binkowska

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Katarzyna Chudzik

I EG

  • Przewodniczący: Pani Agnieszka Hoszowska - Jabłońska

  • Zastępca Przewodniczącej: Anna Stawiarz
  • Skarbnik: Pani Maria Skiba

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Krystyna Łopata

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Tomasz Bukowiński

II A

  • Przewodniczący: Pan Jan Zaręba

  • Skarbnik: Pan Artur Berłowski

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Katarzyna Jezuit

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Agnieszka Przywara

II B

  • Przewodniczący: Pan Janusz Pelc

  • Skarbnik: Pani Edyta Gudyka

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Katarzyna Majchrowicz

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Maria Chmura

 II C

  • Przewodniczący: Pani Anna Mazur

  • Skarbnik: Pani Agnieszka Bednarska

  • Prz. sekcji gosp.: Pan Tomasz Stąpor

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Anna Leśniewska

II D

  • Przewodniczący: Pan Grzegorz Koryl

  • Skarbnik: Pani Magdalena Kuczyńska

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Agnieszka Zamorska

II E

  • Przewodniczący: Pan Grzegorz Rajtar

  • Skarbnik: Pani Renata Wójcik

  • Skarbnik II: Pan Jerzy Mazur
  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Sławomir Kuźniar

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Joanna Nowak

III A

  • Przewodniczący: Pani Edyta Wilczyńska

  • Skarbnik: Pan Rafał Kopeć

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Jacek Kotula

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Wiesław Kosiorowski

III B

  • Przewodniczący: Pan Krzysztof Bernacki

  • Skarbnik: Pan Jarosław Cupryś

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Ewelina Król

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Agnieszka Pyrkosz

III C

  • Przewodniczący: Pan Bartłomiej Bartosiewicz

  • Skarbnik: Pan Andrzej Cygan

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: brak

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Trojanowska

III D

  • Przewodniczący: Pan Dariusz Świetlik

  • Skarbnik: Pan Wojciech Skręt

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Grzegorz Domaradzki 

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Alicja Krok

III E

  • Przewodniczący: Pani Danuta Cichoń

  • Skarbnik: Pani Anna Rut
  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Jadwiga Mastej
  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Joanna Kondratek
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview