Kalendarium

Poprzedni miesiąc Grudzień 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

 

Szkolna Rada Rodziców
2017/2018
(po wyborach 26 października 2017 r.)

Prezes: Pan Jerzy Jezuit
Viceprezes Liceum: Pan Bartłomiej Bartosiewicz
Viceprezes Gimnazjum: Pan Grzegorz Koryl
Viceprezes: Pani Małgorzata Trybus
Skarbnik: Pan Aleksander Szumilas
Sekretarz: Pani Agnieszka Przywara
Członek Liceum: Pan Andrzej Cygan
Członek Gimnazjum: Pani Anna Mazur
Członek Szkoły Podstawowej: Pan Marek Rzucidło
Przewodniczący sekcji imprezowo-gospodarczej: Pan Grzegorz Czechowicz
Przewodniczący komisji inwestycyjnej: Pani Agnieszka Pyrkosz
Przewodniczący sekcji dydaktyczno-wychowawczej: Pani Teresa Moroń


Klasowe Rady Rodziców
20
17/2018

Szkoła Podstawowa

7 a

  • Przewodniczący: Pani Agnieszka Leśniak

  • Skarbnik: Pan Dariusz Kusz

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Mariusz Barnaś

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Małgorzata Mac

7 b

  • Przewodniczący: Pani Barbara Buczek

  • Skarbnik: Pani Aneta Kawa-Bełch

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Krzysztof Powrózek

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Marek Rzucidło

7 c

  • Przewodniczący: Pan Grzegorz Porada

  • Skarbnik: Pani Teresa Moroń

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Monika Rybka

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Grzegorz Dołęga

7 d

  • Przewodniczący: Pan Paweł Król

  • Skarbnik: Pani Sylwia Tomaka

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Agnieszka Hadała-Gąsior

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Katarzyna Dąbrowska


Gimnazjum

2 a

  • Przewodniczący: Pani Joanna Piróg

  • Z-ca przewodniczącego: P. Rafał Czupryk
  • Skarbnik: Pani Marta Fulara-Hudzik

  • Prz. sekcji imp.- gosp.:

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Irena Ziemińska-Zarzycka

2 b

  • Przewodniczący: Pani Anna Polak-Młynarska

  • Z-ca przewodniczącego: Pani Jadwiga Szczepańska
  • Skarbnik: Pani Małgorzata Kapusta

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Justyna Dryja

  • Prz. sekcji dyd.- wych.:

2 c

  • Przewodniczący: Pan Krzysztof Smela

  • Skarbnik: Pani Magdalena Skręt

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Tomasz Kuliberda

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Anna Binkowska

2 d

  • Przewodniczący: Pani Renata Fularska

  • Skarbnik: Pani Magdalena Lelek

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Natalia Szwajczak

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Dobrawa Kulka

3 a

  • Przewodniczący: Pan Janusz Mazgaj

  • Skarbnik: Pani Edyta Gudyka

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Joanna Nowak

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Liliana Wickowska-Maciąg
                                           

3 b

  • Przewodniczący: Pan Grzegorz Koryl

  • Skarbnik: Pan Janusz Pelc

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Katarzyna Jezuit

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Małgorzata Trybus

3 c

  • Przewodniczący: Pani Agnieszka Przywara

  • Skarbnik: Pan Artur Berłowski

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Ewa Szwagiel

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Marek Leśniewski

3 d

  • Przewodniczący: Pan Wojciech Frankiewicz

  • Skarbnik: Pani Małgorzata Skiba

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Agnieszka Zamorska

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Agnieszka Jakubowska


 

Liceum

I A

  • Przewodniczący: Pani Jolanta Starzak-Gwóźdź

  • Skarbnik: Pan Rafał Kopeć

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Jacek Kotula

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Andrzej Fluda

I B

  • Przewodniczący: Pan Krzysztof Bernacki

  • Skarbnik: Pan Miłosz Malicki

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Agnieszka Ukleja

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Elżbieta Romanek

I C

  • Przewodniczący: Pani Agnieszka Nowińska-Pyrkosz

  • Skarbnik: Pan Andrzej Cygan

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Iwona Trojanowska

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Bartłomiej Bartosiewicz

I D

  • Przewodniczący: Pan Dariusz Świetlik

  • Skarbnik: Pan Wojciech Skręt

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Małgorzta Dronka

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Irmina Cichosz

I E

  • Przewodniczący: Pani Danuta Cichoń

  • Skarbnik: Pani Anna Rut

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Elżbieta Kot

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Joanna Kondratek

II A

  • Przewodniczący: Pan Paweł Bukała

  • Skarbnik: Pan Maciej Maruszak

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Małgorzata Sekuła

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Marta Słomiana

II B

  • Przewodniczący: Pani Bożena Kusz

  • Skarbnik: Pani Marta Ferfecka

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Agnieszka Hasiak 

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Piotr Cepielik

II C

  • Przewodniczący: Pan Witold Rymanowski

  • Skarbnik: Pan Grzegorz Czechowicz

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Agnieszka Słaby 

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Bogusław Słaby

II D

  • Przewodniczący: Pani Joanna Zacharska

  • Skarbnik: Pani Kamila Warchoł

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Grzegorz Köplinger

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Anna Czupryk

II E

  • Przewodniczący: Pani Anna Szopińska

  • Skarbnik: Pan Aleksander Szumilas

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Ewa Stepaniak

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Mariola Lekowska

III A

  • Przewodniczący: Pan Janusz Sitarz

  • Skarbnik: Pani Małgorzata Madej

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Maria Owsiany

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Paweł Janda

III B

  • Przewodniczący: Pan Krzysztof Siuzdak

  • Skarbnik: Pani Agnieszka Siuzdak

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Wioletta Kluz

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Barbara Sałosz

 III C

  • Przewodniczący: Pani Bogumiła Grzebyk

  • Skarbnik: Pani Agnieszka Błoniarz

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Stanisław Jagiełło

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Stanisław Olechowski

III D

  • Przewodniczący: Pan Jerzy Jezuit

  • Skarbnik: Pani Marta Ceglarz

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Włodzimierz Bochenek

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Barbara Gajewska

III E

  • Przewodniczący: Pani Anna Mazur

  • Zastępca przewodniczącego: Pani Wiesława Szeliga

  • Skarbnik: Pan Maciej Domaradzki

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Anna Koryl

  • Prz. sekcji dyd.- wych.:

                                                                                preview