facebook_page_plugin

sukcesy11


Filmy o szkole

Liceum
LOLOPjezyki obce m
Szkoła Podstawowa
SPTaniec

Inne filmy >>


Wirtualny spacer po szkole

SAM 4960


Kalendarium

Poprzedni miesiąc Listopad 2021 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4 5 6 7
week 45 8 9 10 11 12 13 14
week 46 15 16 17 18 19 20 21
week 47 22 23 24 25 26 27 28
week 48 29 30

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

Terminy konsultacji dla Rodziców
w roku szkolnym 2019/2020
zaktualizowano: 23 września 2021 r.

Lp. Nazwisko i imię Termin
Dzień Godzina
 1. Bajda Bożena Środa 9:50 - 10:30
 2. Barć Anna Czwartek
11:40 - 12:25
 3. Barć Bartosz Piątek
11:40 - 12:25
 4. Bąk Anna  Środa 11:40 - 12:25
 5. Berezowska Agnieszka Poniedziałek 8:55 - 9:35
 6. Bocak Damian Piątek
10:45 - 11:30
7. Chłanda Dorota Poniedziałek 10:45 - 11:30
 8. Chmielowiec Piotr Czwartek 10:45 - 11:30
 9. Czupryk Anna Piątek 7:30 - 8:00 
ul. Lisa Kuli 13
 10. Czupryk Rafał Wtorek  9:50 - 10:35
 11. Czyż-Jaśkiewicz Małgorzata Wtorek 13:40 - 14:25
 12. Dąbek Karol Środa 13:30 - 14:25
 13. S. Dąbrowska Regina Środa 12:45 - 13:30
 14. Domka-Sołek Małgorzata Wtorek 9:00 - 9:30
 15. Dulińska Monika Czwartek 12:45 - 13:30
 16. Dygoń Magdalena  Wtorek 8:55 - 9:40
 17. Dziedzic Katarzyna
 18. Gargasz Krzysztof Czwartek 10:45 - 11:30
 19. Grata Jakub  Wtorek 10:45 - 11:30
 20. Hadam Monika Czwartek 8:55 - 9:40
 21. Hadam Weronika
 22. Januszewski Tomasz Środa 10:45 - 11:30
 23. Karcz Dominika  Wtorek  11:15 - 12:00
ul. Lisa Kuli 13
 24. Kawałek Małgorzata Poniedziałek 10:40 - 11:25
 25. Kazak Waldemar Poniedziałek  9:50 - 10:35
 26. Kąkol-Dworak Patrycja  Wtorek 12:45 - 13:30
 27. Kotula-Roj Agata Środa  12:45 - 13:30
ul. Lisa Kuli 13
 28. Kościak Michał
Środa 11:40 - 12:25
 29. Kraus Mariusz Poniedziałek 8:00 - 8:45
 30. Krawiec Karolina Poniedziałek 10:35 - 11:25
 31. Kwiatkowski Bogdan Wtorek   11:40 - 12:25
 32. Lamers Barbara Poniedziałek 9:50 - 10:30
 33. Littak – Wdowik Bernadetta Poniedziałek 11:40 - 12:25
 34. Majewski Paweł
 35. Malarska – Knap Maria  
 36. Manijak Tomasz Środa   10:45 - 11:30
 37. Michalska Bernadeta Poniedziałek
12:45 - 13:30
 38. Ks. Motyka Andrzej
 Środa 9:50 - 10:30
 39. Nawojski Roman Środa 9:50 - 10:35
 40. Nizioł Katarzyna Środa   9:50 - 10:35
 41. Osiak Anna Poniedziałek 11:40 - 12:25
 42. S. Pawlak Renata
 43. Piera Anna
 44. Piękos Patrycja Czwartek 11:40 - 12:25
 45. Posiak Marcin Czwartek 10:45 - 11:30
 46. Roman Marcin Czwartek 11:40 - 12:25
 47. Rudawska Barbara Wtorek 9:50 - 10:30
 48. Rząsa Małgorzata Piątek  11:40 - 12:25
 49. Sabat Małgorzata Poniedziałek 11:40 - 12:25
 50. Skała Magdalena Piątek 9:00 - 9:45
 51. Słowik Elżbieta Poniedziałek 11:40 - 12:25
 52. Sobol Anna  Czwartek 9:50 - 10:35
 53. Solecka Anna Czwartek 12:45 - 13:30
 54. Sołtys Robert Poniedziałek 10:45 - 11:30
 55. Sondej Urszula  Środa 10:45 - 11:30
 56. Sowa Gertruda  Wtorek 10:45 - 11:30
 57. Stefanik Michał
 58. Stępień Ilona Czwartek 12:45 - 13:30
 59. Stolarska Matylda Wtorek 10:45 - 11:30
 60. Sydor Renata
 61. Szajna Barbara Wtorek 9:50 - 10:35
 62. Szczepankiewicz Szymon Wtorek 10:45 - 11:30
 63. S. Szuba Katarzyna
 64. Świątek Andrzej Wtorek 10:45 - 11:30
 65. Trojnar Agnieszka Poniedziałek 12:45 - 13:30
 66. Wach Anna Wtorek 10:45 - 11:30
 67. Walicka Magdalena Poniedziałek 12:45 - 13:15
 68. Ks. Wilczkiewicz Krzysztof
Czwartek 13:35 - 14:25
 69. Wojciechowska Aneta Środa 9:50 - 10:35
 70. Wojnar Stanisław Środa 8:00 - 8:45
 71. Ks. Wójcik Grzegorz Piątek 10:45 - 11:30
                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview