Kalendarium

Poprzedni miesiąc Grudzień 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Terminy konsultacji dla Rodziców
w roku szkolnym 2017/2018

Lp. Nazwisko i imię Termin
Dzień Godzina
 1. Bajda Bożena Poniedziałek 11.45 – 12.30
 2. Barć Anna Czwartek 14.40 – 13.25
 3. Barć Bartosz Wtorek 9.45 – 10.30
 4. Bąk Anna Poniedziałek 9.45 – 10.30
 5. Berezowska Agnieszka Czwartek 10.40 – 11.40
 6. Bober Agnieszka Poniedziałek 9.45 – 10.30
 7. Bogacz Anna Wtorek 12.40 – 13.25
 8. Chłanda Dorota Czwartek 8.50 – 9.35
 9. Chmielowiec Piotr Wtorek 11.45 – 12.30
 10. Chochrek Marzena Piątek 10.40 – 11.25
 11. Curzytek Aneta Środa 8.50 – 9.35
 12. Czupryk Anna Piątek 14.30 – 15.30
 13. Czupryk Rafał Wtorek 11.45 – 12.30
 14. Czyż Małgorzata Czwartek 10.40 -11.25
 15. Daniewicz Anna Piątek 11.45 – 12.30
 16. S. Dąbrowska Regina Poniedziałek 10.40 – 11.25
 17. Domka-Sołek Małgorzata Czwartek 9.00 – 9.30
 18. S. Dorula Hiacynta Czwartek 13.30 – 14.15
 19. Dulińska Monika Czwartek 12.40 – 13.25
 20. Dygoń Magdalena Piątek 9.45 – 10.30
 21. Dziedzic Katarzyna Czwartek 10.40 – 12.20
 22. Gargasz Krzysztof Środa 9.45 – 10.30
 23. Grata Jakub Środa 8.50 – 9.35
 24. Hadam Monika Wtorek 8.50 – 9.35
 25. Jagoda Edyta Wtorek 13.30 – 14.15
 26. Januszewski Tomasz Piątek 8.00 – 8.45
 27. Ks. Jeziorski Sławomir Wtorek 12.00 – 12.40
 28. Kadłuczka Barbara Wtorek 15.05 – 15.45
 29. Kawałek Małgorzata Piątek 10.40 - 11.25
 30. Kazak Waldemar Poniedziałek 10.40 -11.25
 31. Kopel Rafał Środa 10.40 – 11.25
 32. Kordzikowska Joanna Poniedziałek 9.45 – 10.30
 33. Koryl Agnieszka piątek 14.20-15.05
 34. Kraus Mariusz Poniedziałek 12.35 – 13.20
 35. Krawiec Karolina Czwartek 9.45 – 10.30
 36. Kwiatkowski Bogdan Poniedziałek 8.00 – 9.00
 37. Lamers Barbara Czwartek 8.50 – 9.35
 38. S. Letkowska Magdalena Środa 12.40 -13.25
 39. Littak – Wdowik Bernadetta Środa 12.40 – 13.25
 40. Majewski Paweł Środa 9.35 – 10.30
 41. Malarska – Knap Maria Poniedziałek 11.45 – 12.30
 42. Manijak Tomasz Wtorek 10.40 – 11.25
 43. Markowska Joanna Czwartek 12.40 – 13.25
 44. Michalska Bernadeta Wtorek 13.30 -14.15
 45. Ks. Motyka Andrzej Wtorek 9.40 – 10.30
 46. Nawojski Roman Środa 8.50 – 9.35
 47. Oćwieja Maria Czwartek 14.20 -15.05
 48. Osiak Anna Środa 13.30 – 14.15
 49. Ostasz Janina Czwartek 10.30 – 11.30
 50. Piwowar Jolanta Wtorek 10.30 -11.15
 51. Posiak Marcin Środa 9.45 – 10.30
 52. Roman Marcin Wtorek 9.45 – 10.30
 53. Sabat Małgorzata Poniedziałek 12.40 – 13.25
 54. Sergiew Tomasz Czwartek 8.50 – 9.35
 55. Skała Magdalena Poniedziałek 10.40 – 11.25
 56. Słowik Elżbieta Środa 13.30 – 14.15
 57. Solecka Anna Wtorek 13.30 – 14.15
 58. Sołtys Robert Wtorek 9.45 – 10.30
 59. Sowa Gertruda Poniedziałek 9.45 - 10.30
 60. Stefanik Michał Wtorek 13.30 – 14.15
 61. Stępień Ilona Czwartek 8.50 -9.35
 62. Stolarska Matylda Środa 11.45 – 12.30
 63. Sydor Renata Wtorek 8.45 – 9.30
 64. Szczepankiewicz Aneta Środa 10.40 – 11.25
 65. Szczepankiewicz Szymon Środa 9.00 -9.30
 66. Świątek Andrzej Czwartek 11.45 – 12.30
 67. Trojnar Agnieszka Poniedziałek 12.40 -13.25
 68. Wach Anna Poniedziałek 9.50 – 10.25
 69. Walicka Magdalena Czwartek 11.45 – 12.15
 70. Wąsowska Agnieszka Środa 8.00 – 8.45
 71. Wojciechowska Aneta Wtorek 10.40 -11.25
 72. Wojnar Stanisław Poniedziałek 8.50 – 9.35
                                                                                preview