facebook_page_plugin
             

instagram
SU

    

YouTube

 

   

FACEBOOK

 

    

instagram

 

sukcesy11


Solidarni z Ukrainą

Polska

     Ukraina

Plakat PomagamUkrainie


Filmy o szkole

Liceum
LOLOPjezyki obce m
Szkoła Podstawowa
SPTaniec

Inne filmy >>


Wirtualny spacer po szkole

SAM 4960


Rekolekcje u Sióstr Prezentek

Zatrzymaj sie


Kalendarium

Poprzedni miesiąc Styczeń 2023 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 52 1
week 1 2 3 4 5 6 7 8
week 2 9 10 11 12 13 14 15
week 3 16 17 18 19 20 21 22
week 4 23 24 25 26 27 28 29
week 5 30 31
Brak wydarzeń

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2022 r.

 

Wychowawcy klas i ich asystenci
Rok szkolny 2022/2023

Klasa Sala Wychowawca Asystenci

Szkoła Podstawowa
1a SP 25L p. Agata Kotula-Roj p. Małgorzata Rozmus

2a SP 23L p. Paulina Grela p. Katarzyna Sala
S. Renata Pawlak
3a SP 24L p. Dominika Miłek p. Barbara Dąbrowska

3b SP 33L p. Dominika Karcz p. Anna Bogacz

4a SP 35L p. Joanna Markowska

p. Katarzyna Lech
p. Michał Stefanik

5a SP 34L p. Waldemar Kazak p. Anna Solecka

6a SP 20 p. Robert Sołtys p. Marcin Posiak

7a SP 12 p. Karol Dąbek p. Anna Czupryk
p. Bożena Bajda
8a SP 23 p. Małgorzata Sabat s. Katarzyna Szuba
p. Jadwiga Gras
8b SP 26 p. Monika Hadam p. Anna Bąk

8c SP 17 S. Regina Dąbrowska p. Urszula Sondej


Liceum
IA L 29 p. Anna Sobol p. Monika Dulińska

IB L 06 p. Stanisław Wojnar

p. Szymon Szczepankiewicz

IC L 11 p. Małgorzata Czyż-Jaśkiewicz p. Rafał Czupryk
ID L 14 p. Tomasz Januszewski p. Barbara Rudawska

IE L 19 p. Renata Sydor p. Małgorzata Domka-Sołek

IIA L 5 p. Piotr Chmielowiec p. Andrzej Świątek

IIB L 4 p. Paweł Majewski p. Maria Malarska-Knap
p. Roman Nawojski
IIC L 02 p. Matylda Stolarska p. Anna Osiak
p. Bernadetta Littak-Wdowik
IID L 27 p. Agnieszka Berezowska p. Mariusz Kraus
p. Karolina Krawiec
IIIA L 7 p. Aneta Wojciechowska p. Katarzyna Nizioł

IIIB L 2 p. Magdalena Dygoń p. Ilona Stępień

IIIC L 10 p. Bernadeta Michalska p. Wioleta Jagieła

IIID L 6 p. Magdalena Walicka p. Anna Wach
p. Weronika Hadam
IIIE L 03 p. Marcin Roman p. Barbara Szajna
p. Damian Bocak
IVA L 16 p. Magdalena Skała p. Małgorzata Rząsa

IVB L 8 p. Gertruda Sowa p. Agnieszka Wąsowska
p. Anna Barć
IVC L 15 p. Elżbieta Słowik p. Krzysztof Gargasz

IVD L 3 p. Małgorzata Kawałek p. Agnieszka Trojnar

IVE L 21 p. Tomasz Manijak p. Barbara Lamers

IVF L 34 p. Bogdan Kwiatkowski p. Jakub Grata

                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview