Kalendarium

Poprzedni miesiąc Grudzień 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

 

Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2007/2008

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymali:

  • Maciej Trojnar – absolwent

  • Tomasz Szela – absolwent

  • Rafał Zawisza – absolwent

  • Marcin Bieda – absolwent

  • Michał Jędrzejek – uczeń III A

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała:

  • Karolina Sobolewska - uczennica IIIB

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Justyna Kruk - finalistka

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Karolina Włodarczyk – finalistka

Olimpiada Historyczna

  • Aleksander Haleniuk - laureat

  • Beniamin Bukowski - finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Michał Jędrzejek - laureat

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Konrad Iwiński - laureat

  • Jędrzej Trojanowski - finalista

  • Monika Kołodziejczyk - finalistka

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk)

  • Piotr Bartosiewicz - finalista

Olimpiada Matematyczna

  • Mateusz Skomra - finalista

Olimpiada Geograficzna

  • Krzysztof Borkowski - laureat

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

  • Sebastian Różycki - laureat

Olimpiada Chemiczna

  • Tomasz Trzeciak - finalista

Ogólnopolski Konkurs „Polska w NATO”

  • Piotr Bartosiewicz – finalista

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie

  • Michał Jędrzejek, Zuzanna Kocik - VI miejsce

Samorządowy Konkurs nastolatków "Ośmiu wspaniałych"

  • Katarzyna Burek - laureatka

Ogólnopolski Konkurs na felieton
(organizowany przez XII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu)

  • Beniamin Bukowski - laureat

Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała
dla szkół średnich woj. podkarpackiego

  • Mateusz Skomra – laureat I miejsca

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei

  • Sebastian Bednarz – wyróżnienie

  • Bartosz Piwoda - wyróżnienie

Konkurs „Legendy, których nie znacie”

  • Beniamin Bukowski – laureat

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Prawda i Pamięć"
(organizowany przez Towarzystwo Opieki nad Oświęcimiem)

  • Klemens Zamoyski - wyróżnienie I stopnia

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej
(organizowany przez ZSTiO w Jarosławiu)

  • Tomasz Trzeciak - laureat

Podkarpacki Konkurs Astronomiczny

  • Sebastian Różycki - laureat III miejsca

Ogólnopolski Konkurs "Kangur Matematyczny"

  • Magdalena Szczygieł - uzyskała bardzo dobry wynik

  • Szymon Wojtowicz - wyróżniony

  • Sebastian Różycki - wyróżniony

  • Olga Lisiewicz - wyróżniona

  • Rafał Pomianek - wyróżniony

  • Jakub Bochenek - wyróżniony

  • Sebastian Bednarz - wyróżniony

  • Adrian Skoczylas - wyróżniony

  • Robert Szura - wyróżniony

  • Jakub Zaguła - wyróżniony

  • Monika Sajdyk - wyróżniona

Ogólnopolski Konkurs "Biznes Twój Plan"

  • Agnieszka Jurczak - zakwalifikowana do ogólnopolskiego finału

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Komiks i Scenariusz Komiksu "Daj Radę"

  • Izabella Cząstkiewicz - laureatka I miejsca

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
(Gimnazjum i Liceum Sióstr Prezentek)

  • Paulina Magda - laureatka

  • Jacek Międlar - laureat

Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych "Ogniwko 2008"

  • Jakub Pieluszczak - I miejsce w kategorii samochody osobowe, II miejsce w kategorii modele plastykowe - samoloty

  • Piotr Rodziński - I miejsce w kategorii modele plastykowe - pojazdy

Ogólnopolskie Zimowe Marsze na Orientację

      Juniorzy:

  • Magdalena Szczygieł, Sylwia Gudyka - III miejsce

  • Maciej Wawrzkowicz, Kamil Stasik - IV miejsce

  • Filip Latocha, Jan Piziak - V miejsce

  • Mateusz Owsiany - VI miejsce

      Bieg na orientację - indywidualny

  • Mateusz Kret - VI miejsce

Puchar Polski w Marszach na Orientację

  • Sylwia Gudyka, Marcin Michalski - V miejsce

  • Jan Piziak, Filip Latocha - VI miejsce

  • Katarzyna Pustelniak, Magdalena Szczygieł - V miejsce

  • Piotr Rodziński, Wojciech Jonakowski - VI miejsce

Licealiada

  • Edyta Ziętek i Zuzanna Kocik - II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

  • Joanna Kolano - V miejsce w finale wojewódzkim w pływaniu
    50 m stylem klasycznym

Konkurs Plastyczny „Jestem OK. nie palę”
(organizowany przez PP Inspektora Sanitarnego)

  • Katarzyna Kwiecińska – wyróżnienie


Osiągnięcia uczniów Gimnazjum
w olimpiadach i konkursach
w roku szkolnym 2007/08

Kuratoryjny Konkurs języka niemieckiego

  • Paulina Rosół - laureatka

  • Jarosław Kolek - laureat

  • Barbara Błahut - laureatka

  • Katarzyna Mrozek - laureatka

  • Karolina Kuć - laureatka

  • Joanna Gawlik - laureatka

  • Kamila Korab - finalistka

  • Mateusz Bąk - finalista

  • Paweł Rawski - finalista

  • Krzysztof Pszeniczy - finalista

  • Maciej Świder - finalista

  • Aleksandra Ślęczka - finalistka

  • Dominika Lechowska  - finalistka

Kuratoryjny Konkurs języka angielskiego

  • Jarosław Kolek - laureat

  • Anna Trzeciak - laureatka

  • Justyna Latacz - laureatka

  • Barbara Błahut - finalistka

  • Justyna Domka - finalistka

  • Kacper Świerzpwicz - finalista

  • Kinga Kubicka - finalistka

  • Jakub Uszycki - finalista

  • Iwona Lubińska - finalistka

Kuratoryjny Konkurs Chemiczny

  • Grzegorz Skoraczyński - laureat

  • Maciej Rembisz - laureat

  • Anna Gruchała - laureatka

  • Michał Warzocha - laureat

  • Jarosław Kolek - laureat

  • Szymon Wrzesień - finalista

  • Justyna Latacz - finalistka

Kuratoryjny Konkurs Historyczny

  • Krzysztof Grzegorczyk - laureat

  • Katarzyna Mielcarek - finalistka

Kuratoryjny Konkurs Informatyczny

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Jarosław Kolek - laureat

  • Leszek Foltman - laureat

Kuratoryjny Konkurs Fizyczny

  • Szymon Wrzesień - laureat

  • Piotr Kawałek - finalista

  • Kacper Świerzowicz - finalista

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny

  • Weronika Sarna - laureatka

  • Krzysztof Grzegorczyk - laureat

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

  • Jarosław Kolek - finalista

  • Kacper Świerzowicz - finalista

  • Piotr Kawałek - finalista

  • Michał Warzocha - finalista

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

  • Kinga Kubicka - laureatka

  • Monika Kalandyk - laureatka

  • Weronika Sarna - laureatka

  • Krzysztof Grzegorczyk - finalista

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny

  • Iwona Lubińska - finalistka

  • Irmina Kaczmarek - finalistka

  • Aleksandra Pałka - finalistka

Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego dla gimnazjalistów

  • Jarosław Kolek - laureat

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego High Flier

  • Jarosław Kolek - laureat

Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża"

  • Krzysztof Grzegorczyk - laureat zawodów stopnia rejonowego

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  • Jarosław Kolek - finalista

Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała dla szkół gimnazjalnych

  • Jarosław Kolek – laureat I miejsca

Rzeszowski Konkurs Matematyczny dla klas II-ich Gimnazjum

  • Anna Biega, Piotr Kawałek, Szymon Wrzesień - I miejsce

  • Monika Mazgaj - II miejsce

  • Jarosław Kolek, Kacper Świerzowicz - wyróżnienie

Drużynowy Turniej Matematyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych

  • Kacper Świerzowicz, Piotr Kawałek, Teodor Jerzak -
    laureaci I miejsca

Ogólnopolski Konkurs "Kangur Matematyczny"

       Bardzo dobry wynik uzyskali:

  • Zbigniew Łatka

  • Kacper Świerzowicz

  • Jarosław Kolek

       Wyróżnieni zostali:

  • Marcin Wojnicki

  • Rafał Pytko

  • Monika Piechocińska

  • Marcin Knutel

  • Krzysztof Pszeniczny

  • Karol Bąk

  • Emilia Borkowska

  • Piotr Kawałek

  • Teodor Jerzak

  • Anna Biega

  • Monika Mazgaj

  • Szymon Wrzesień

  • Mateusz Mierzejewski

  • Konrad Kałucki

  • Łukasz Bochenek

  • Maciej Rembisz

  • Jakub Uszycki

  • Bartosz Pietraszek

  • Paweł Rawski

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej dla Gimnazjów
"Bądźmy uczniami Chrystusa"

  • Magdalena Wisz - udział w finale diecezjalnym

Konkurs Wiedzy Technicznej
(organizowany przez ZSTiO w Jarosławiu)

  • Maciej Rembisz - finalista

Konkurs Informatyczny - Rumunia
(organizowany przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie)

  • Leszek Foltman - zakwalifikowany przez Kuratorium

Sarzyński Konkurs Chemiczny

  • Maciej Rembisz - laureat

  • Michał Warzocha - laureat

  • Szymon Wrzesień - laureat

  • Anna Gruchała - laureatka

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat V miejsca

Polsko-Ukraiński konkurs Fizyczny "Lwiątko"

       Wyróżnienia zdobyli:

  • Szymon Wrzesień

  • Kacper Świerzowicz

  • Rafał Pytko

  • Piotr Kawałek

  • Krzysztof Pszeniczny

  • Paweł Zarosa

  • Arkadiusz Wąsacz

  • Zbigniew Łatka

VI Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla młodzieży
"Nauka z komputerem" 2008

  • Karolina Palimąka - wyróżniona

Konkurs Recytatorski "Legenda Baczyńskiego"

  • Maja Stefanowska - laureatka I miejsca

Festiwal Piosenki Religijnej Przemyśl 2007

  • Maja Stefanowska – wyróżnienie

Międzygimnazjalny Konkurs "Piosenka z tekstem"

  • Maja Stefanowska - laureatka

Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej dla województwa podkarpackiego

  • Chór Gimnazjum - II miejsce w kategorii zespoły wokalne

Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy
"Poznajemy Ojcowiznę"

  • Natalia Dul - laureatka III miejsca

Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

  • Karolina Palimąka – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny TĘCZA

  • Justyna Domka - I miejsce w szkole

  • Katarzyna Wilk - wyróżnienie

  • Katarzyna Szeliga - wyróżnienie

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
(Gimnazjum i Liceum Sióstr Prezentek)

  • Anna Bednarz - III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Modelarski „Ogniwko 2008 – Dębica”

  • Franciszek Gromadzki – III miejsce w kategorii modele plastykowe – figurki

  • Marcin Smulski – III miejsce w kategorii modele plastykowe - samoloty

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Ogólnopolski Zimowe Marsze na Orientację

  • Agata Wiśniewska, Agnieszka Goździelińska - IV miejsce

  • Weronika Sarna, Iwona Lubińska - V miejsce

  • Jakub Winter, Arkadiusz Wąsacz - VI miejsce

Indywidualne Mistrzostwa w LA szkół Gimnazjalnych

  • Karina Benedyk – I miejsce w skoku w dal dziewcząt

  • Maja Stefanowska – III miejsce w skoku wzwyż dziewcząt

Międzygimnazjalne zawody pływackie "O puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 i nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa"

  • Adrian Baszak - I miejsce "50 m stylem grzbietowym"

  • Piotr Gomółka - I miejsce "25 m stylem motylkowym"

  • Mateusz Wośko - II miejsce "50 m stylem klasycznym"

  • Patrycja Wośko - II miejsce "50 m stylem grzbietowym"

  • Kinga Wdowiarz - V miejsce "25 m stylem motylkowym"

  • Marcin Pelc - VII miejsce "50 m stylem klasycznym"

  • Julia Haleniuk - VIII miejsce "50 m stylem klasycznym"

  • Ewa Mularz - X miejsce "50 m stylem grzbietowym"

IX Memoriał im. Maćka Nawrockiego - Międzynarodowy Turniej w JUDO

  • Wiktor Konopelski - I miejsce

Puchar Polski OTK Juniorek i Juniorów Młodszych

  • Wiktor Konopelski - III miejsce

XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych

  • Wiktor Konopelski - II miejsce w JUDO mężczyzn

Międzynarodowy Turniej JUDO z okazji Święta Narodowego Niepodległości

  • Jakub Szymczak - I miejsce w kategorii 66 kg

Gimnazjada

  • Mateusz Wośko, Kacper Gałan - Badminton chłopców II miejsce

  • Patrycja Wośko, Agnieszka Goździelińska, Aleksandra Leja - Badminton dziewcząt III miejsce

  • Adrian Baszak - II miejsce w finale wojewódzkim w pływaniu
    50 m stylem grzbietowym

  • Piotr Gomółka - I miejsce w półfinale w pływaniu 50 m stylem motylkowym

                                                                                preview