Kalendarium

Poprzedni miesiąc Grudzień 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

 

Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2009/2010

 

 

 

Sebastian Różycki - Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Piotr Bartosiewicz - Stypendysta Ministra Edukacji Narodowej
 

Olimpiada Artystyczna

  • Beniamin Bukowski - finalista

Olimpiada Astronomiczna

  • Adrian Skoczylas - wziął udział w II etapie

Olimpiada Biologiczna

  • Jan Sroka - finalista

  • Rafał Reguła - III miejsce w etapie okręgowym

W etapie okręgowym udział wzięli:

  • Dominika Kot,

  • Joanna Ulan,

  • Magdalena Kucab,

  • Karolina Majewska,

  • Gabriela Rusin,

  • Paulina Warunek

Olimpiada Chemiczna

  • Szymon Wrzesień - finalista

  • Maciej Rembisz - finalista

  • Michał Warzocha - wziął udział w II etapie

Olimpiada Filozoficzna

  • Beniamin Bukowski - wziął udział w II etapie

Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

  • Sebastian Różycki - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Paweł Zarosa,

  • Karolina Chwajoł,

  • Katarzyna Fejdasz,

  • Izabela Guzy,

  • Anna Malinka,

  • Weronika Sarna,

  • Anna Więcek,

  • Krzysztof Grzegorczyk,

  • Jakub Owoc

Olimpiada Historyczna

  • Karol Drozdowski - finalista

  • Michał Szmigielski - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Mateusz Maciejkowicz,

  • Tomasz Pytko

Olimpiada Języka Angielskiego

W II etapie wzięli udział:

  • Beniamin Bukowski

  • Ewa Przyśliwska

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Anna Olejnik - finalistka

W II etapie wzięły udział:

  • Kinga Haligowska

  • Kinga Kubicka

  • Justyna Latacz

  • Paula Mieczławska

  • Katarzyna Mrozek

  • Gabriela Rusin

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Beniamin Bukowski - finalista

Olimpiada Języka Niemieckiego

W II etapie wzięła udział:

  • Wiktoria Jabłońska

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Anna Podolak - zakwalifikowana do części ustnej eliminacji okręgowych

  • Anna Stanisz - wzięła udział w części pisemnej eliminacji okręgowych

  • Karolina Wójcik - wzięła udział w części pisemnej eliminacji okręgowych

Olimpiada "Losy Polaków na wschodzie po 17 września 1939 r."

  • Filip Świderski - laureat

  • Kamil Tęcza - finalista

W II etapie wziął udział:

  •  Krzysztof Grzegorczyk

Olimpiada Matematyczna

  • Mateusz Skomra - laureat

  • Piotr Kawałek - finalista

  • Kacper Świerzowicz - finalista

W II etapie udział wzięli:

  • Sebastian Bednarz,

  • Katarzyna Fejdasz,

  • Bartosz Piwoda,

  • Krzysztof Pszeniczny,

  • Damian Rupar,

  • Katarzyna Rzeszutko,

  • Grzegorz Skoraczyński

Olimpiada Teologii Katolickiej

 

W eliminacjach okręgowych wzięli udział:

  • Jarosław Wojtas,

  • Kamil Pieniążek,

  • Tomasz Skotnicki

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

W finale wojewódzkim wzięli udział:

  • Franciszek Gromadzki,

  • Jan Sroka,

  • Paulina Warunek

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Piotr Bartosiewicz - finalista

  • Tomasz Pytko - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Mateusz Skomra,

  • Krzysztof Grzegorczyk,

  • Michał Szmigielski

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Łucja Homa - laureatka

W etapie ustnym eliminacji okręgowych wzięły udział:

  • Monika Kalandyk,

  • Monika Cygan

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

  • Mateusz Skomra - finalista

  • Łucja Homa - wzięła udział w finale

  • Krzysztof Grzegorczyk - wziął udział w II etapie

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

  • Sebastian Różycki - laureat

  • Mateusz Skomra - finalista

  • Przemysław Paśko - wziął udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy o Prawie

  • Tomasz Pytko - finalista

  • Sebastian Benedyk - finalista

  • Katarzyna Tompalska - finalistka

  • Karolina Wójcik - finalistka

  • Marcin Socha - finalista

Ogólnopolski Konkurs „Polska w NATO”

  • Piotr Bartosiewicz – laureat II miejsca w Polsce

  • Tomasz Pytko – III miejsce w eliminacjach wojewódzkich

  • Marcin Socha – IV miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej
i Stosowanej

W finale wzięli udział:

  • Katarzyna Fejdasz,

  • Damian Rupar

W etapie okręgowym wzięli udział

  • Michał Malinka,

  • Sebastian Różycki,

  • Mateusz Skomra,

  • Grzegorz Skoraczyński,

  • Jarosław Wojtas

Olimpiada Przedsiębiorczości

W II etapie eliminacji okręgowych wzięli udział:

  • Marcin Michalski

  • Marek Bochnak

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
Org. Civitas Christiana

W II etapie wzięli udział:

  • Joanna Szeniak,

  • Bartosz Kuczyński,

  • Paweł Jachyra

II Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej
Org. Miesięcznik "Charaktery"

  • Maria Góra - finalistka, Laureatka konkursu "Graj o indeks" - zdobyła indeks Psychologii KUL

I Konkurs Młodzieżowy Mistrz Ortografii Podkarpacia

  • Anna Stanisz - finalistka

  • Kinga Kubicka - finalistka

Ogólnopolski Samorządowy Konkurs Nastolatków
"8 Wspaniałych"

  • Agnieszka Ulan - laureatka Złotej Ósemki miasta Rzeszowa

Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny z cyklu "Wielcy Polacy XX wieku" pod hasłem: Prof. Mieczysław Albert Krąpiec OP - kapłan, filozof, pedagog, patriota - niestrudzony w walce
o zachowanie polskiej kultury humanistycznej.

  • Paweł Zarosa - II miejsce

Konkurs Literacki w ramach Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej

  • Beniamin Bukowski – I miejsce w kategorii poezja

  • Kinga Haligowska – wyróżnienie w kategorii proza

Konkurs Praw Człowieka
(Organizator: Wyższa Szkoła Prawa i Administracji)

  • Tomasz Pytko – I miejsce

  • Monika Kalandyk – II miejsce

  • Sebastian Benedyk – III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Jacka Bierezina

  • Beniamin Bukowski - nominowany do nagrody głównej

II Ogólnopolski Konkurs "Poezja łączy ludzi - mój ulubiony wiersz" (Org. Fundacja Evens)

  • Beniamin Bukowski - otrzymał główną nagrodę
    za "dojrzałość wyboru i interpretację"

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

  • Maciej Rembisz - Laureat II stopnia z przedmiotu chemia

W II etapie wzięli udział:

  • Stanisław Bajorski,

  • Bartosz Piwoda,

  • Mateusz Kłodnicki,

  • Mateusz Piwiński

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Uniwersytetu Śląskiego

  • Maciej Rembisz - VIII miejsce

  • Szymon Wrzesień - wziął udział w finale

46 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. Prof. Swinarskiego

  • Maciej Rembisz - laureat VII miejsca

  • Szymon Wrzesień - laureat

Konkurs Wiedzy o Francji

Org. Ośrodek Alliance Francaise

  • Kinga Kubicka - I miejsce

55 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

  • Katarzyna Mrozek - wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich

"Klasówka z Jana Pawła II"
Org. serwis papieski portalu wiara.pl

  • Pan Mariusz Kraus - 19 miejsce

  • Konrad Czekaj - 30 miejsce

  • Monika Mazgaj - 33 miejsce

VI edycja Konkursu Papieskiego poświęconego życiu
i nauczaniu Jana Pawła II
Org. Instytut Tertio Millennio

  • Przemysław Paśko - wyróżnienie w regionie małopolskim

XI Ogólnopolska Biesiada Poetycka
(Org. I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie)

  • Michał Warzocha - II miejsce

  • Beniamin Bukowski - III miejsce

Podkarpacki Konkurs Recytatorski "Szkatułka"

  • Aleksandra Guzy - I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

  • Lucyna Mazepa - III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

  • Maria Skobyłko - I nagroda w kategorii poezja

  • Maja Stefanowska - II nagroda w kategorii poezja śpiewana

Przegląd Prezentacji Multimedialnych na temat Krzyża
(Org. Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli)

  • Monika Mazgaj i Ewelina Rzucidło - wyróżnienie
    za prezentację pt.: "Nasz Krzyż"

Konkurs Matematyczny w ramach Warsztatów Matematycznych dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

  • Kacper Świerzowicz – wyróżnienie

Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała

  • Sebastian Bednarz, Mateusz Skomra - I miejsce wśród klas trzecich

  • Kacper Świerzowicz - I miejsce wśród klas pierwszych

  • Piotr Kawałek - II miejsce wśród klas pierwszych

  • Monika Mazgaj - III miejsce wśród klas pierwszych

  • Katarzyna Fejdasz - wyróżnienie wśród klas drugich

IX Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa

  • Mateusz Skomra - III miejsce wśród klas trzecich

  • Damian Rupar - II miejsce wśród klas pierwszych

X Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

  • Damian Rupar - laureat II miejsca (I poziom Liceum)

  • Monika Mazgaj - wyróżniona (IV miejsce poziom I Liceum)

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Org. Regionalne Towarzystwo Oświatowe Prymus w Krynicy Zdroju

  • Damian Rupar - laureat

  • Szymon Wrzesień - laureat

Wyróżnieni:

  • Kacper Świerzowicz,

  • Piotr Kawałek,

  • Jarosław Wojtas,

  • Mateusz Mierzejewski,

  • Emilia Borkowska,

  • Grzegorz Skoraczyński,

  • Michał Malinka,

  • Karolina Miszczyszyn,

  • Elpidiusz Wszołek,

  • Łukasz Bochenek,

  • Katarzyna Bassara,

  • Katarzyna Fejdasz,

  • Katarzyna Rzeszutko,

  • Bartosz Piwoda,

  • Tomasz Skotnicki

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. I. Łukasiewicza

  • Maciej Rembisz - laureat

  • Szymon Wrzesień - wyróżniony

W II etapie wzięli udział:

  • Michał Warzocha

  • Karolina Miszczyszyn

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
(Org. VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie)

  • Beniamin Bukowski - I miejsce

  • Kinga Haligowska - I miejsce

  • Monika Ossolińska - I miejsce

Konkurs Wiedzy Technicznej dla szkół ponadgimnazjalnych

  • Karolina Miszczyszyn - laureatka

  • Katarzyna Fejdasz - laureatka

  • Franciszek Gromadzki - finalista

IV Wojewódzki Konkurs Młodzieży Szkolnej na "Najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny - jakiej nie znacie"

  • Łukasz Dzimira - zdobył I miejsce w kategorii
    "Pamiątka z regionu"

XVII Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę"

  • Łukasz Dzimira - zdobył I miejsce w kategorii prac indywidualnych, zdobył grand Prix w centralnym finale tego konkursu

Konkurs "Wyobraźnia w procesie kształtowania aktywności człowieka"
Org. PWSZ w Tarnobrzegu

  • Karolina Kraus - otrzymała wyróżnienie Rektora
    za kreatywność, otwartość i wrażliwość

Konkurs Piosenki i wiersza anglojęzycznego TEEN SHOW
(Org. VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie)

  • Katarzyna Mrozek - II miejsce w kategorii wiersz

Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 2009

  • Maciej Rembisz - I miejsce w kategorii pojazdy cywilne

Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych OGNIWKO 2010

  • Maciej Rembisz - I miejsce w kategorii modele plastikowe pojazdy

Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych Sanok 2010

  • Maciej Rembisz - III miejsce P.K.P.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Anna Bednarz - I miejsce

  • Tomasz Zuzak - II miejsce

  • Przemysław Paśko, Weronika Sarna - III miejsce

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Przemysław Paśko – I miejsce

  • Tomasz Zuzak – II miejsce

  • Bernadeta Uchman – III miejsce

Otwartye Mistrzostwa Świata Federacji WMAA - ROC

  • Dominik Gniewek - II miejsce w kata synchronicznie Seniorzy i I miejsce w walkach semi coctact 55

Nowosarzyńskie Zawody w Marszach na Orientację
„Budzyń 2009”

  • Dominik Ciebiera, Bartłomiej Ruszel – zdobyli I miejsce

Czarnieńskie Zimowe Marsze na orientację

  • Elpidiusz Wszołek - I miejsce w kategorii TJ

  • Aleksandra Owsiany - IV miejsce w kategorii TJ

"I Puchar Podkarpacia w marszach na orientację"

  • Gimnazjum i Liceum - IV miejsce drużynowo

Mistrzostwa Rzeszowa w Siatkówce Plażowej Chłopców
Org. VIII Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

  • Mateusz Skowron, Jakub Chudziński - II miejsce

Licealiada
Półfinał Wojewódzki w pływaniu

  • Adrian Baszak - I miejsce w stylu grzbietowym

  • Piotr Gomółka - II miejsce w stylu dowolnym

Międzyklasowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • I miejsce (ex aequo) - klasa IC i klasa IB

  • II miejsce - klasa IA

  • III miejsce (ex aequo) - klasa IIID i klasa ID


Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2009/2010

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej

  • Maciej Stopa – I miejsce w Polsce

Konkurs Przedmiotowy Matematyczny

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Rafał Pytko - finalista

Konkurs Przedmiotowy Fizyczny

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego

  • Kacper Żurad - laureat

  • Radosław Kubiszyn - laureat

  • Piotr Kapusta - finalista

  • Krzysztof Pszeniczny - finalista

  • Justyna Michalska - finalistka

  • Demetriusz Wojakowski - finalista

  • Tymoteusz Czarnik - finalista

Konkurs Przedmiotowy Biologiczny:

  • Kamil Zieliński - laureat

  • Paweł Śmiałek - finalista

  • Agnieszka Inglot - finalistka

Konkurs Przedmiotowy Polonistyczny

  • Maciej Stopa - laureat

  • Justyna Pacześniak - laureatka

  • Maria Zawora - laureatka

  • Kacper Żurad - finalista

  • Tomasz Gaweł - finalista

Konkurs Chemiczny

  • Wiktor Sączawa - laureat

  • Marcin Wojnicki - finalista

  • Katarzyna Piasek - finalista

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

  • Katarzyna Owoc - laureatka

  • Kacper Żurad - laureat

  • Mateusz Urban - finalista

  • Melania Ryś - finalistka

Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego

  • Martina Motyka - laureatka

  • Magdalena Wisz - laureatka

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Michał Gruba - finalista

  • Mateusz Midura - finalista

  • Marcin Wojnicki - finalista

Konkurs Przedmiotowy Informatyczny

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Tymoteusz Czarnik - laureat

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej
„Ochrona środowiska a zdrowie człowieka”

  • Wiktor Sączawa – Laureat V miejsca

  • Michał Hałoń - finalista

Konkurs Patriotyczny „Jeszcze Polska nie zginęła - Moje Westerplatte”

  • Gabriela Dąbek - wzięła udział w finale wojewódzkim

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Marcin Wojnicki - laureat

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat III miejsca

  • Karol Bąk - wziął udział w II etapie

Olimpiada Informatyczna (dla Liceum)

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat III miejsca

Konkurs Programistyczny ZSEPROGRAMMER's

  • Karol Bąk - II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Papieski "Papież Słowianin"

  • Magdalena Gołubowicz - laureatka etapu ogólnopolskiego

  • Mateusz Urban - laureat etapu wojewódzkiego, finalista etapu ogólnopolskiego

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Tomasz Homa - laureat etapu wojewódzkiego

  • Rafał Pytko - laureat etapu wojewódzkiego

  • Piotr Panek - finalista etapu wojewódzkiego

  • Bartosz Rycerz - finalista etapu wojewódzkiego

Ogólnopolski Konkurs Dzieci i Młodzieży a capella

  • Chór Gimnazjum - I miejsce w eliminacjach wojewódzkich

X Sarzyński Konkurs Chemiczny

  • Rafał Pytko - laureat

  • Wiktor Sączawa - laureat

  • Katarzyna Piasek - laureatka

Międzynarodowa OLimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej

  • Krzysztof Pszeniczny - zakwalifikowany do finału

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Org. Regionalne Towarzystwo Oświatowe Prymus w Krynicy Zdroju

  • Filip Sondej - bardzo dobry wynik

  • Mateusz Midura - wyróżniony

  • Zbigniew Łatka - wyróżniony

  • Krzysztof Pszeniczny - wyróżniony

  • Michał Hałoń - wyróżniony

  • Wojciech Knott - wyróżniony

  • Dominik Lewandowski - wyróżniony

  • Konrad Bańka - wyróżniony

  • Agnieszka Kwoka - wyróżniona

  • Tomasz Gawlik - wyróżniony

  • Paweł Palimąka - wyróżniony

X Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

  • Krzysztof Pszeniczny - Laureat I miejsca (I poziom gimnazjum)

IX Rzeszowski Konkurs Matematyczny

  • Jan Wolski - wyróżniony

  • Tomasz Gawlik - wyróżniony

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
Org. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie

  • Krzysztof Pszeniczny - uzyskał tytuł "KAON"

  • Rafał Pytko - uzyskał tytuł "KAON"

  • Łukasz Drużbicki - uzyskał tytuł "TAON"

  • Łukasz Lampart - uzyskał tytuł "TAON"

  • Tomasz Gawlik - uzyskał tytuł "TAON"

  • Michał Hałoń - uzyskał tytuł "TAON"

  • Monika Piechocińska - uzyskała tytuł "TAON"

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem
Org. Centrum Edukacji Szkolnej

  • Rafał Pytko - laureat

  • Bartosz Rycerz - laureat

  • Mateusz Urban - laureat

  • Sebastian Basiaga - wyróżniony

  • Bartłomiej Duplaga - wyróżniony

  • Piotr Kapusta - wyróżniony

  • Honorata Misiak - wyróżniona

  • Mikołaj Tarański - wyróżniony

  • Marcin Dubiel - wyróżniony

  • Filip Boratyn - wyróżniony

  • Tomasz Grzyb - wyróżniony

  • Piotr Panek - wyróżniony

XVI Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

Udział wzięli:

  • Mateusz Urban,

  • Rafał Pytko,

  •  Kacper Gałan

Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy dla miasta Rzeszowa
i powiatu rzeszowskiego

  • Joanna Nawojska - III miejsce w kategorii gimnazjum

Międzyszkolny Konkurs Mideli Redukcyjnych OGNIWKO 2010

  • Jakub Jasiukiewicz - I miejsce w kategorii modele plastikowe samoloty

  • Piotr Panek - II miejsce w kategorii modele plastikowe figurki,
    III miejsce w kategorii modele plastikowe samoloty,
    wyróżnienie w kategorii modele plastikowe okręty
    oraz w kategorii modele plastikowe pojazdy

  • Wojciech Knott - wyróżnienie w kategorii modele kartonowe okręty

Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 2009

  • Jakub Jasiukiewicz - I i II miejsce w kategorii lotnictwo

Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych Sanok 2010

  • Jakub Jasiukiewicz - I miejsce H.P.

Konkurs Fotograficzny
(Org. Zarząd Okręgu Podkarpackiego LOP)

  • Michał Hałoń - wykonał zdjęcie miesiąca

Festiwal Piosenki Ekologiczno - Przyrodniczej
(Org. Zarząd Okręgu Podkarpackiego LOP)

  • Michał Hałoń - zdobył II miejsce w finale wojewódzkim

I Międzygimnazjalny Konkurs "Matematyczne Origami"

  • Wojciech Knott - II miejsce w kategorii wielościany

  • Paweł Palimąka - III miejsce w kategorii wielościany,
    wyróżnienie w kategorii wielościany pełne

Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjum

  • Wiktor Sączawa - finalista

  • Szymon Bieda - finalista

Konkurs Wiedzy Religijnej dla Gimnazjum

W finale diecezjalnym wzięli udział:

  • Mikołaj Tarański,

  • Mateusz Midura,

  • Filip Boratyn,

  • Gabriela Kuczyńska,

  • Maciej Kurzeja,

  • Katarzyna Paja,

  • Magdalena Wisz,

  • Krzysztof Pszeniczny,

  • Marta Komórek,

  • Katrzyna Owoc

XI Wojewódzki Konkurs "Sacrum w literaturze i sztuce"

  • Olga Bury - wyróżniona w kategorii recytacja

Przegląd Prezentacji Multimedialnych na temat Krzyża
(Org. Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli)

  • Sylwia Czekaj - wyróżniona za prezentację pt.: "Krzyż naszym odkupieniem"

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

  • Magdalena Gołubowicz - wyróżnienie

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas pierwszych Gimnazjum

  • Tomasz Grzyb – I miejsce

  • Maciej Wałach – II miejsce

  • Aneta Rolka – III miejsce

Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Org. V Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

  • Wiktoria Flaumenhaft - I miejsce

XIV Regionalny Konkurs Recytatorski o "Skrzydło Orle"

  • Wiktoria Flaumenhaft - II nagroda

  • Bartosz Rycerz - wyróżnienie

Podkarpacki Konkurs Recytatorski "Szkatułka"

  • Olga Bury - II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

Mistrzostwa Świata Show Dance w Riesa (Niemcy)

  • Katarzyna Gromadzka - zespół Kornele - I miejsce

Czarnieńskie Zimowe Marsze na orientację

  • Amelia Ilnicka, Aleksandra Jędrzejek - III miejsce
    w kategorii TM

Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne młodzieży Gimnazjalnej

  • Joanna Żmudziejewska – II miejsce w biegu na 300 m (zakwalifikowana do finału wojew.)

  • Paulina Kuleta – IV miejsce w biegu na 100 m

  • Martyna Materna – I miejsce w skoku w dal

Międzygimnazjalne zawody pływackie "O puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 i nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa"

  • Marcin Baszak - II miejsce 50 m stylem grzbietowym

  • Karolina Czudec - V miejsce 25 m stylem motylkowym

  • Kinga Kwolek - V miejsce 50 stylem klasycznym

Międzyklasowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • I miejsce - klasa 1c

  • II miejsce - klasa 2c

  • III miejsce - klasa 1b

  • wyróżnienie - klasy: 2d i 3a

                                                                                preview