Kalendarium

Poprzedni miesiąc Sierpień 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 31 1 2
week 32 3 4 5 6 7 8 9
week 33 10 11 12 13 14 15 16
week 34 17 18 19 20 21 22 23
week 35 24 25 26 27 28 29 30
week 36 31
Brak wydarzeń
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2011/2012

 

 

 

 

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Magdalena Wisz - IV miejsce w etapie okręgowym

Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"

  • Patrycja Bąk - VI miejsce w etapie wojewódzkim

  • Maria Kogut - VII miejsce w etapie wojewódzkim

  • Przemysław Paśko - VIII miejsce w etapie wojewódzkim

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Anna Stanisz - laureatka I miejsca

  • Aleksandra Dytkowska - finalistka

W części ustnej II etapu wzięli udział:

  • Tomasz Fryzeł,

  • Katarzyna Izdebska,

Olimpiada Języka Angielskiego

 

W II etapie wzięli udział:

  • Magdalena Barańska,

  • Magdalena Kadłuczko,

  • Radosław Kot,

  • Kinga Kubicka,

  • Radosław Kubiszyn,

  • Anna Stanisz,

  • Kacper Świerzowicz,

  • Martyna Wróbel,

  • Kacper Żurad

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Martina Motyka - laureatka

  • Magdalena Wisz – finalistka

w II etapie wzięły udział:

  • Katarzyna Cisek,

  • Aleksandra Bakun

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Monika Mazgaj – wzięła udział w II etapie

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Krzysztof Pszeniczny – finalista

  • Aleksandra Dytkowska - wzięła udział w II etapie

  • Karolina Przywara – wzięła udział w II etapie

Olimpiada Historyczna

  • Mateusz Urban – finalista

  • Bartłomiej Duplaga – finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Rafał Pytko - laureat

W finale wzięli udział:

  • Mateusz Urban,

  • Bartłomiej Duplaga,

  • Wojciech Rybak

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

 

W części ustnej etapu okręgowego wzięli udział:

  • Mateusz Urban,

  • Maciej Bar,

  • Wojciech Rybak,

  • Paweł Gruba

Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Mikołaj Tarański – laureat V miejsca

Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej

  • Mateusz Urban - finalista

  • Rafał Pytko – finalista

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

  • Katarzyna Włodarczyk - finalistka

  • Katarzyna Tompalska – finalistka

Olimpiada Artystyczna

 

W II etapie wzięli udział:

  • Aleksandra Sitko,

  • Radosław Wójtowicz

Olimpiada Filozoficzna

  • Paweł Zarosa – finalista

Ogólnopolski Konkurs "Polska w NATO"

  • Maciej Bartosiewicz - laureat

  • Maciej Bar - laureat

Olimpiada Matematyczna

  • Damian Rupar - laureat

  • Kacper Świerzowicz - laureat

  • Piotr Kawałek - finalista

  • Michał Kliś - finalista

  • Krzysztof Pszeniczny - finalista

  • Wojciech Rybak - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Michał Dzióbek,

  • Tomasz Gawlik,

  • Karol Gongola,

  • Sebastian Haracz,

  • Jacek Koźmic,

  • Rafał Masełek,

  • Michał Moskal,

  • Marcin Wojnicki,

  • Monika Mazgaj,

  • Szymon Wrzesień

Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej Matematycznej i Stosowanej

  • Szymon Wrzesień - laureat VIII miejsca,
    wytypowany na zawody międzynarodowe

  • Rafał Masełek - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Konrad Bańka,

  • Sebastian Haracz,

  • Piotr Kawałek,

  • Jacek Koźmic,

  • Maria Matuszek,

  • Mateusz Midura,

  • Krzysztof Pszeniczny,

  • Damian Rupar,

  • Wojciech Rybak,

  • Kacper Świerzowicz,

  • Marcin Wojnicki,

Olimpiada Chemiczna

  • Szymon Wrzesień - laureat IV miejsca

  • Wiktor Sączawa - finalista

  • Dawid Górski - wziął udział w II etapie

Olimpiada Biologiczna

  • Bartosz Kuczyński – laureat IV miejsca w II etapie

W II etapie wzięli udział:

  • Sara Bartoń,

  • Monika Biskup,

  • Wojciech Dąbrowski,

  • Kacper Gałan,

  • Sylwia Grądzka,

  • Agnieszka Grębska,

  • Maciej Kurzeja,

  • Marta Podedworna,

  • Adrian Poterek,

  • Małgorzata Rybka,

  • Agnieszka Ulan

Olimpiada Geograficzna

  • Kacper Żurad - laureat

  • Katarzyna Owoc - finalistka etapu ustnego na szczeblu makrookręgu

  • Natalia Bartman - finalistka etapu ustnego na szczeblu makrookręgu

W II etapie wzięli udział:

  • Mateusz Midura,

  • Sylwia Czekaj,

  • Tomasz Stawarski,

  • Daniel Różycki,

  • Piotr Babiarz,

  • Anna Biega,

  • Łukasz Kielar

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

  • Katarzyna Włodarczyk - laureatka V miejsca w Polsce

W II etapie wzięli udział:

  • Urszula Wiśniewska,

  • Maciej Bartosiewicz,

  • Przemysław Paśko

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  • Maciej Kurzeja - finalista

Zakwalifikowani do II etapu:

  • Sylwia Grądzka,

  • Agnieszka Grębska

Olimpiada Fizyczna

  • Szymon Wrzesień - wziął udział w II etapie

  • Rafał Masełek - wziął udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Mateusz Mierzejewski – wziął udział w II etapie

Olimpiada Informatyczna

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat I miejsca

  •  Szymon Wrzesień – wziął udział w II etapie

Bałtycka Olimpiada Informatyczna

  • Krzysztof Pszeniczny - zdobył złoty medal

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

  • Monika Mazgaj - laureatka I stopnia z matematyki

  • Jarosław Wojtas - laureat III stopnia z matematyki

  • Michał Blajer - wziął udział w finale

  • Jacek Koźmic - wziął udział w finale

  • Klaudia Płodzień - wzięła udział w finale

W II etapie wzięli udział:

  • Dawid Górski,

  • Wojciech Wojton,

  • Katarzyna Zając,

  • Mateusz Mierzejewski,

  • Jakub Winter,

  • Ernest Biela,

  • Paweł Zarosa,

  • Damian Ruper,

  • Piotr Gomółka

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Uniwersytetu Śląskiego

  • Wiktor Sączawa - VIII miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Niemczech i Języku Niemieckim "Niemcy bez tajemnic"(org. Wielkopolskie Stowarzyszenie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich)

  • Magdalena Wisz - laureatka V miejsca

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej
(
org. Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej)

  • Magdalena Barańska - udział w finale

Ranking Szkolnych Zespołów Projektowych w ramach Projektu "Krok w Przedsiębiorczość"

  • Zespół Liceum zajął I miejsce
    Skład zespołu: Wiktor Sączawa, Michał Hałoń, Małgorzata Czarnota, Agnieszka Pitera, Patrycja Maciąg, Jakub Kruczek, Sara Bartoń, Jędrzej Złonkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Swinarskiego

  • Szymon Wrzesień - laureat

  • Wiktor Sączawa - laureat

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej
w Gliwicach

  • Szymon Wrzesień - udział w fianle

VI Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Poszukiwanie Talentów"
(org. Uniwersytet Warszawski)

  • Ewa Gierlach - laureatka

  • Milena Lato - finalistka

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

  • Wiktor Sączawa - laureat

  • Szymon Wrzesień - wyróżniony

  • Dawid Górski - wyróżniony

  • Tomasz Zuzak - wziął udział w części teoretycznej III etapu

  • zespołowo Liceum na I miejscu

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei

  • Sebastian Haracz - I miejsce w poziomie I konkursu

  • Maria Matuszek - wyróżnienie na poziomie I konkursu

  • Jacek Koźmic - II miejsce w poziomie II konkursu

  • Michał Kliś - III miejsce w poziomie II konkursu

  • Michał Moskal - wyróżniony w I poziomie konkursu

  • Wojciech Rybak - wyróżniony w I poziomie konkursu

XI Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa

  • Krzysztof Pszeniczny – I miejsce wśród klas II

  • Damian Rupar – I miejsce wśród klas III

  • Sebastian Haracz – wyróżnienie wśród klas I

Konkurs Matematyczny im. prof. Marszała

  • Karol Gongola – I miejsce wśród klas I

  • Monika Mazgaj – II miejsce wśród klas III

  • Tomasz Gawlik – III miejsce wśród klas I

  • Michał Kliś – III miejsce wśród klas II

  • Szymon Wrzesień, Damian Rupar – III miejsce wśród klas III

  • Konrad Bańka, Sebastian Haracz – wyróżnienie wśród klas I

  • Michał Moskal – wyróżnienie wśród klas II

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

  • Łukasz Lampart - uzyskał tytuł "kaon"

  • Karol Gongola - uzyskał tytuł "taon"

  • Milena Lato - uzyskała tytuł "taon"

  • Mikołaj Truś - uzyskał tytuł "taon"

  • Jacek Koźmic - uzyskał tytuł "taon"

  • Rafał Masełek - uzyskał tytuł "taon"

  • Monika Mazgaj - uzyskał tytuł "taon"

  • Jarosław Wojtas - uzyskał tytuł "taon"

  • Szymon Wrzesień - uzyskał tytuł "taon"

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Damian Rupar - bardzo dobry wynik

  • Jacek Koźmic - wyróżniony

  • Marcin Wojnicki - wyróżniony

  • Michał Kliś - wyróżniony

  • Wojciech Rybak - wyróżniony

  • Anna Przybyła - wyróżniona

  • Piotr Kawałek - wyróżniony

  • Monika Mazgaj - wyróżniona

  • Kacper Świerzowicz - wyróżniony

  • Szymon Wrzesień - wyróżniony

  • Michał Dzióbek - wyróżniony

  • Sebastian Haracz - wyróżniony

  • Karol Gongola - wyróżniony

  • Tomasz Gawlik - wyróżniony

  • Piotr Ślęczka - wyróżniony

  • Konrad Bańka - wyróżniony

  • Łukasz Mazgaj - wyróżniony

Wojewódzki Konkurs Patriotyczny Ksiądz Piotr Skarga

  • Mikołaj Tarański – laureat

  • Magdalena Wisz – wzięła udział w finale

Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

  • Katarzyna Izdebska – II miejsce w kategorii recytacja

IV edycja Konkursu Recytatorskiego w języku francuskim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych La femme aux mille visages (org. PWSZ w Tarnowie)

  • Marzena Pazin - I miejsce

  • Ewelina Machała - III miejsce

Ogólnopolski Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych
na najciekawszą ściągę z francuskiego
„Mon pense – bete favori”

org. Polskie Stowarzyszenie – Europa Języków i Kultur

  • Urszula Janusz – II miejsce

X Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę”

(org. Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Głogowie Młp.)

  • Katarzyna Owoc – wyróżnienie

Konkurs Wiedzy o Francji „Les Français Célèbres”
(org. Ośrodek Alliance Francaise)

  • Maciej Bar – I miejsce, w nagrodę wyjedzie do Francji

  • Marzena Pazin – II miejsce, w nagrodę kurs j. francuskiego

  • Ewelina Machała – II miejsce, w nagrodę kurs j. francuskiego

Szkolny Sprawdzian o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Patrycja Bąk, Dorota Kata, Magdalena Gołubowicz – I miejsce

  • Ewa Gierlach, Bartosz Gubernak, Sebastian Haracz – II miejsce

  • Karol Gongola, Paweł Palimąka – III miejsce

Szkolny Sprawdzian o Matce Zofii Czeskiej dla klas pierwszych

  • Katarzyna Włodarczyk – I miejsce

  • Agata Cioch, Ewa Gierlach – II miejsce

  • Maria Matuszek, Aleksandra Pracoń – III miejsce

Konkurs Geograficzny "Odkryj świat z Poznaj świat"

  • Piotr Babiarz - I miejsce

Konkurs Praw Człowieka

(org. WSPiA Rzeszów)

  • Wojciech Rybak – I miejsce

  • Maciej Bar – II miejsce

  • Tomasz Gawlik, Mateusz Urban – III miejsce

  • Marta Kądziołka – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Antyku i Kulturze Antycznej

 

W finale wzięły udział:

  • Karolina Żak,

  • Katarzyna Izdebska,

  • Maria Zawora

Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej

(org. III Liceum Ogólnokształcące)

  • Julia Urban – wiersz wybrany do publikacji w almanachu

Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół Jana Pawła II

  • Patrycja Bąk – II nagroda w kategorii poezja

Ogólnopolskie Nowosarzyńskie Marsze na Orientację

  • Maja Piwińska, Katarzyna Owoc – III miejsce w kategorii juniorów

  • Krzysztof Działowski, Krzysztof Sondej – oddelegowani
    na drużynowe mistrzostwa Polski

Licealiada

  • Michał Kliś, Damian Rupar, Paweł Jamróz, Martyna Choina –
    III miejsce w drużynowych zawodach szachowych

Finał Wojewódzki Licealiady w Pływaniu

  • Liceum Dziewczyny - II miejsce w sztafecie 6 x 50 m

  • Karolina Gross – I miejsce 50 m stylem grzbietowym

  • Adrian Baszak – I miejsce 50 m stylem grzbietowym

  • Piotr Gomółka – I miejsce 50 m stylem dowolnym

  • Zuzanna Pawłowska – II miejsce 50 m stylem motylkowym

  • Patrycja Wośko – III miejsce stylem grzbietowym

  • Kinga Kwolek – III miejsce 50 m stylem klasycznym

  • Patryk Palczak – III miejsce 50 m stylem grzbietowym


Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2011/2012

Ogólnopolski konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin”

  • Tomasz Grzyb - laureat etapu wojewódzkiego, zakwalifikowany do etapu centralnego

  • Piotr Panek - laureat etapu wojewódzkiego, zakwalifikowany do etapu centralnego

W etapie wojewódzkim wzięli udział:

  • Katarzyna Kudyba,

  • Katarzyna Makara, 

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Ojcu Świętym "Pielgrzymi Szlak Jana Pawła II" - III Pielgrzymka Ojca Świętego do Ojczyzny

  • Tomasz Grzyb - wyróżniony

Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"

  • Anna Kawałek - I miejsce w etapie wojewódzkim,
    udział w etapie centralnym

  • Marcin Radion - III miejsce w etapie wojewódzkim,
    udział w etapie centralnym

Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego

  • Filip Sondej - laureat,

  • Michał Maślanka - laureat,

  • Katarzyna Skrzypek – laureatka

Konkurs Przedmiotowy Fizyczny

  • Dominik Lewandowski – laureat

Konkurs Przedmiotowy Matematyczny

  • Mateusz Kobak - finalista,

  • Filip Sondej – finalista

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

  • Sebastian Basiaga - laureat,

  • Kinga Poszytek - laureatka,

  • Aneta Rolka – laureatka

  • Marcin Dubiel - finalista,

  • Michał Maślanka - finalista,

  • Kamil Zych – finalista

Konkurs Przedmiotowy Biologiczny

  • Oliwia Krawczyk – finalistka

Konkursu Przedmiotowy Historyczny

  • Bartosz Rycerz – finalista

Konkurs Przedmiotowy Chemiczny

  • Dominik Lewandowski - laureat

  • Maciej Kruczek - laureat

Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego

  • Michał Gruba - laureat

  • Katarzyna Skrzypek - laureatka

  • Tomasz Grzyb - laureat

  • Sebastian Basiaga - laureat

  • Aneta Rolka - laureatka

  • Olimpia Ryś - laureatka

  • Marcin Dubiel - laureat

  • Mateusz Kobak - finalista

  • Karolina Lecko - finalistka

  • Miłosz Kołcz - finalista

  • Sebastian Biesiadecki - finalista

Konkurs Przedmiotowy Polonistyczny

  • Natalia Szumna - finalistka

  • Aleksandra Kabala - finalistka

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  • Mateusz Kobak – laureat

W zawodach II stopnia wzięli udział:

  • Sebastian Basiaga,

  • Justyna Frankiewicz,

  • Tomasz Grzyb,

  • Wojciech Knott,

  • Filip Sondej,

  • Maria Wdowik,

  • Kamil Zych

Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej Matematycznej
i Stosowanej (Liceum)

  • Mateusz Kobak – wziął udział w II etapie

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Piotr Panek - laureat etapu wojewódzkiego

  • Michał Pałys - finalista etapu wojewódzkiego

  • Miłosz Kołcz – wziął udział w etapie rejonowym

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
dla Gimnazjalistów

 

W II etapie wzięły udział:

  • Olimpia Ryś,

  • Katarzyna Skrzypek

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

  • Michał Gruba – laureat

W etapie rejonowym wzięli udział:

  • Tomasz Grzyb,

  • Mateusz Kobak,

  • Karolina Lecko,

  • Weronika Ciołko

Konkurs Wiedzy Ogólnej o Polsce

(org. Fundacja Orszak Trzech Króli)

  • Aneta Rolka - I miejsce

  • Marcin Dubiel - III miejsce

XVIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Janusza Korczaka
(Org. Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku)

  • Natalia Szumna - wyróżnienie

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei

  • Filip Sondej - wziął udział w finale

Sarzyński Konkurs Chemiczny

  • Dominik Lewandowski - laureat

  • Maciej Kruczek - laureat

Konkurs „o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego
w Bielsku Białej” – zasięg ogólnopolski

  • Filip Sondej – 10 miejsce - wyróżnienie

  • Mateusz Kobak – 12 miejsce - wyróżnienie

  • Maria Wdowik – 31 miejsce

Rzeszowski Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów

  • Mateusz Kobak - laureat I miejsca

W finale wzięli udział:

  • Maria Dronka,

  • Weronika Ciołko,

  • Kinga Hajduk,

  • Adrian Maciej,

  • Dominika Pitera,
  • Krzysztof Lampart,
  • Krzysztof Kornaga,
  • Joanna Magiera

Konkurs Informatyczny z elementami matematyki org. WSIZ


I miejsce zdobyli:

  • Bartosz Wesół,

  • Michał Kurecki,

  • Szczepan Woźniak

Konkurs Wiedzy o Francji „Les Français Célèbres”
(org. Ośrodek Alliance Francaise)

  • Weronika Cieszyńska – II miejsce
    w nagrodę kurs j. francuskiego

Konkurs Geograficzny "Odkryj świat z Poznaj świat"

  • Kinga Poszytek - finalistka

Konkurs Mały Samarytanin

  • Agata Majchrowska – laureatka

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Mateusz Kobak – laureat

  • Adrian Maciej - wyrózniony

  • Dominika Szwed - wyróżniona

  • Paula Kula - wyróżniona

  • Kinga Hajduk - wyróżniona

  • Weronika Ciołko - wyróżniona

  • Filip Sondej - wyróżniony

  • Michał Maślanka - wyróżniony

  • Wojciech Knott - wyróżniony

  • Kamil Zych - wyróżniony

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

  • Mateusz Kobak - uzyskał tytuł "kaon"

  • Dominik Lewandowski – uzyskał tytuł „kaon”

  • Hubert Gromadzki - uzyskał tytuł „taon”

  • Kinga Hajduk - uzyskała tytuł „taon”

  • Jacek Wąsik - uzyskał tytuł „taon”

  • Krzysztof Lampart - uzyskał tytuł „taon”

  • Kamil Zych - uzyskał tytuł „taon”

  • Michał Maślanka - uzyskał tytuł „taon”

  • Sebastian Basiaga - uzyskał tytuł „taon”

XVI Regionalny Konkurs Recytatorski „O Skrzydło Orle”
(Org. WDK Rzeszów)

  • Maciej Błądziński – I miejsce

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II - finał wspólny Gimnazjum i Liceum

  • Marcin Radion - I miejsce

  • Kinga Krata - II miejsce

  • Anna Kawałek - III miejsce

Szkolny Sprawdzian o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Krzysztof Bieniasz – I miejsce

  • Justyna Sarna - II miejsce

  • Anna Ciesielka – II miejsce

  • Sandra Posłuszny – III miejsce

Szkolny Sprawdzian o Matce Zofii Czeskiej dla klas pierwszych

  • Sandra Posłuszny – I miejsce

  • Krzysztof Bieniasz - II miejsce

  • Adrianna Czachor – II miejsce

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Nasi sąsiedzi - stroje ludowe" (org. MDK Rzeszów)

  • Mariola Kunowska - nagrodzona w kategorii 15-18 lat

Podkarpacki Konkurs Plastyczny dla dzieci w wieku do lat 16 „Pod kolorowym parasolem jesieni” (org. RDK Staroniwa)

  • Barbara Cichoń – nagrodzona

  • Klara Czopik – wyróżniona

Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej

(org. III Liceum Ogólnokształcące)

  • Joanna Nawojska – I miejsce w kategorii monodram

  • Natalia Szumna – wiersz wybrany do publikacji w almanachu

Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół Jana Pawła II

  • Julia Jadach – wyróżnienie w kategorii plastyka

  • Filip Paluch – wyróżnienie w kategorii poezja

  • Julia Nawrocka - praca zakwalifikowana na wystawę

  • Dawid Bartoń – praca zakwalifikowana na wystawę

Konkurs Plastyczny „Podniebne marzenia”

  • Maria Tarnawska – wyróżnienie

Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół Jana Pawła II

  • Julia Jadach - wyróżnienie w kategorii plastyka

  • Filip Paluch - wyróżnienie w kategorii poezja

  • Julia Nawrocka - praca zakwalifikowana na wystawę

  • Dawid Bartoń - praca zakwalifikowana na wystawę

Konkurs Plastyczny "Wielkanocne Tradycje"
(org. Centrum Kulturalne w Przemyślu)

  • Natalia Szumna - wyróżnienie

  • Faustyna Nieroda - wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Origami "Wielkanoc w naszych Domach"
(org. Polskie Centrum Origami oddział w Rzeszowie)

  • Natalia Szumna - nagrodzona

XXVI Podkarpacki Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych

(org. Osiedlowy Dom Kultury Puchatek w Sanoku)

  • Hubert Gromadzki – I miejsce w kategorii J Fantazy

  • Piotr Puczkowski – I miejsce w kategorii JSP

  • Sandra Posłuszny – II miejsce w kategorii JB

  • Wojciech Knott – III miejsce w kategorii JS3K

VIII Międzyszkolny Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych

  • Marcin Surowiec wziął udział

Gimnazjada

  • I miejsce dziewcząt w biegu sztafetowym 4 x 100 m:
    Joanna Żmudziejewska, Aleksandra Grabowska,
    Natalia Bacher, Agata Majchrowska

  • 2 miejsce dziewcząt w tenisie stołowym: Martyna Materna, Aleksandra Grabowska

  • 2 miejsce dziewcząt w unihokeju

  • 3 miejsce chłopców w koszykówce

  • 4 miejsce chłopców w unihokeju

XI Międzygimnazjalne zawody pływackie o nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11

  • Kinga Cios – I miejsce na 50 m stylem motylkowym

  • Kamila Cierplikowska – III miejsce na 50 m stylem dowolnym

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo

  • Aleksandra Grabowska - II miejsce w kategorii do 57 kg

                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview