Kalendarium

Poprzedni miesiąc Maj 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3 4 5 6
week 19 7 8 9 10 11 12 13
week 20 14 15 16 17 18 19 20
week 21 21 22 23 24 25 26 27
week 22 28 29 30 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Koło filozoficzne

skanuj0016

Chór szkolny

skanuj0017

 Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2017/2018

 (ostatnia aktualizacja: 20 IV 2018 r.)

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymali:

  • Radomił Baran,
  • Jan Fornal,
  • Anna Krzysztyńska,
  • Aleksandra Kowalska,
  • Patryk Marszałek

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała:

  • Dominika Tokarz

Artystyczne

Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
org. Zespół Szkół Spożywczych w Rzeszowie

  • Karol Jagiełło – I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Kolęd Obcojęzycznych
org. Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie

  • Karol Jagiełło - I miejsce

VII Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

  • Mateusz Ogorzałek - udział w etapie wojewódzkim

Biologia

Olimpiada Biologiczna

  • Natalia Kluz – udział w II etapie
  • Michał Ziobro – udział w II etapie
  • Emilia Szymborska – udział w II etapie
  • Rafał Niemiec – udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

  • Kamila Curpyś – udział w II etapie

Chemia

Olimpiada Chemiczna

  • Maciej Domaradzki - udział w II etapie

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

  • Maciej Domaradzki – finalista
  • Konrad Siuzdak - finalista
  • Monika Deręgowska zakwalifikowana do III etapu (nie uczestniczyła)
  • Marcin Lampart udział w II etapie
  • Kinga Mastej udział w II etapie
  • Karolina Pasierb udział w II etapie
  • Paweł Sałosz udział w II etapie
  • Michał Ziobro udział w II etapie

LIV Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Swinarskiego

  • Maciej Domaradzki – finalista

Edukacja dla bezpieczeństwa

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

  • Przemysław Bednarski - laureat
  • Marcin Kuduk - laureat
  • Julia Stachowicz - laureatka

Filozofia

Olimpiada Filozoficzna

  • Anna Łysiak - udział w II etapie
  • Rafał Niemiec - udział w II etapie

Fizyka i Astronomia

Olimpiada Astronomiczna

  • Kamil Ciebiera – finalista - 10 miejsce

Olimpiada Fizyczna

  • Jan Dziuba - finalista
  • Miłosz Mazur – udział w części doświadczalnej II etapu
  • Maciej Domaradzki - udział w części doświadczalnej II etapu
  • Bartosz Stec – udział w części teoretycznej II etapu

Geografia

Olimpiada Geograficzna

  • Urszula Pieniążek – finalistka
  • Antoni Trybus – finalista
  • Elżbieta Bassara – udział w II etapie
  • Przemysław Bednarski – udział w II etapie
  • Paweł Dobrzański – udział w II etapie
  • Katarzyna Kozubal – udział w II etapie
  • Tomasz Kurcaba – udział w II etapie
  • Paulina Miara – udział w II etapie
  • Jakub Nowiński – udział w II etapie
  • Magdalena Olech – udział w II etapie
  • Wiktoria Sondej – udział w II etapie

Olimpiada Znajomości Afryki

  • Katarzyna Zwolińska - finalistka
  • Maksymilian Siemasz - udział w II etapie
  • Cyprian Modrzejewski - udział w II etapie
  • Aleksandra Grędysa - udział w II etapie
  • Kamila Kuźniar - udział w II etapie
  • Anita Śliż - udział w II etapie
  • Aleksandra Flis - udział w II etapie
  • Maria Fuc - udział w II etapie
  • Weronika Maś - udział w II etapie

Ogólnopolska Olimpiada „O diamentowy indeks AGH”

  • Wiktoria Sondej– laureatka II stopnia z geografii z elementami geologii

Międzyszkolny Konkurs Geograficzny "Odkryj świat z Poznaj Światem"

  • Julia Skoczylas - IV miejsce
  • Paulina Miara - VI miejsce

Historia

Olimpiada Historyczna

  • Kacper Staniak – finalista
  • Anna Bździkot – udział w II etapie
  • Jakub Bukała – udział w II etapie
  • Antoni Baj – udział w II etapie
  • Paweł Kielar – udział w II etapie

Olimpiada „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Antoni Baj – finalista
  • Jakub Bukała - udział w etapie rejonowym
  • Kacper Staniak - udział w etapie rejonowym
  • Piotr Ciach - udział w etapie rejonowym
  • Anna Bździkot - udział w etapie rejonowym

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

  • Jakub Bukała – udział w II etapie
  • Anna Bździkot – udział w II etapie

Wojewódzki Konkurs "Tożsamość i pamięć. Stan wojenny"
org. NSZZ "Solidarność" w Rzeszowie

  • Emilia Kwolek, Magdalena Olech - II miejsce za pracę "Straszne czasy, odważni ludzie, wydarzenia, które zmieniły Polskę"

Turniej Debat Oxfordzkich o Puchar Prezesa IPN

  • Jakub Bukała, Paweł Kielar, Anna Bździkot, Aleksandra Flis – zdobyli II miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Informatyka

Olimpiada Informatyczna

  • Aleksandra Kowalskazakwalifikowana do II etapu

Ogólnopolska Olimpiada „O diamentowy indeks AGH”

  • Miłosz Mazur – finalista z informatyki

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego

  • Przemysław Bednarski - udział w II etapie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

  • Emilia Kwolek - 5. miejsce w kraju
  • Aleksandra Bazan - bardzo dobry wynik
  • Mateusz Pałka - dobry wynik
  • Przemysław Bednarski - dobry wynik

Język francuski

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Adam Bartosiewicz udział w II etapie
  • Julia Stachowicz udział w II etapie
  • Gabriela Kallaus udział w II etapie
  • Kinga Mastej udział w II etapie
  • Oliwia Gil udział w II etapie
  • Łucja Potępa udział w II etapie
  • Dobromir Wołowiecudział w II etapie

Język łaciński

Olimpiada Języka Łacińskiego

  •  Mateusz Ogorzałek - finalista

Język niemiecki

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Kamil Rylski-Juruś - finalista
  • Roman Kryczka - finalista
  • Mateusz Ogorzałek - udział w części ustnej II etapu
  • Martyna Kochman - udział w części pisemnej II etapu

Język polski

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Kinga Jedliczka - typowana do finału, niezakwalifikowana przez Komitet Główny
  • Patrycja Kwiek - typowana do finału, niezakwalifikowana przez Komitet Główny
  • Marta Mamak - typowana do finału, niezakwalifikowana przez Komitet Główny
  • Anna Bździkot - udział w części ustnej II etapu
  • Karolina Sekuła - udział w części ustnej II etapu
  • Natalia Duda - udział w części pisemnej II etapu
  • Aleksandra Laskowska - udział w części pisemnej II etapu
  • Edyta Mazurkiewicz - udział w części pisemnej II etapu

Język rosyjski

Olimpiada Języka Rosyjskiego

  • Monika Rogoza - udział w etapie okręgowym

Matematyka

Europejska Olimpiada Matematyczna Dziewcząt

  • Aleksandra Kowalska - złoty medal, zajęła VII miejsce

Rumuńskie Mistrzostwa Matematyków

  • Jan Fornal - złoty medal
  • Radomił Baran - brązowy medal

Międzynarodowe Zawody Matematyczne Náboj

  • drużyna w składzie: Radomił Baran, Jan Fornal, Aleksandra Kowalska, Piotr Kaliciak, Maciej Domaradzki - zajęła II miejsce w Polsce
  • drużyna w składzie: Jan Dziuba, Miłosz Mazur, Karolina Zając, Emilia Kwolek, Kamil Ciebiera - zajęła XV miejsce w Polsce

Olimpiada Matematyczna

  • Radomił Baran - laureat
  • Jan Fornal - laureat
  • Aleksandra Kowalska - laureatka
  • Kamil Ciebiera - finalista
  • Maciej Domaradzki - finalista
  • Karolina Zając - finalistka, otrzymała nagrodę im. Andrzeja Mąkowskiego za najlepiej zredagowane poprawne rozwiązanie zadania z finału LXIX Olimpiady Matematycznej
  • Aleksandra Bazan - udział w II etapie
  • Jan Dziuba - udział w II etapie
  • Jakub Gładysz - udział w II etapie
  • Piotr Kaliciak - udział w II etapie
  • Emilia Kwolek - udział w II etapie
  • Patryk Marszałek - udział w II etapie
  • Miłosz Mazur - udział w II etapie
  • Karol Pękala - udział w II etapie
  • Maciej Rut - udział w II etapie
  • Bartosz Stec - udział w II etapie

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

  • Emilia Kwolek - finalistka
  • Monika Deręgowska - udział w II etapie
  • Karol Pękala - udział w II etapie
  • Przemysław Bednarski - udział w II etapie

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Radomił Baran – laureat
  • Maciej Domaradzki – laureat
  • Jan Fornal – laureat
  • Maciej Rut – bardzo dobry wynik
  • Kamil Ciebiera – bardzo dobry wynik
  • Jan Dziuba – bardzo dobry wynik
  • Aleksandra Bazan– wyróżniona
  • Piotr Wojciechowski– wyróżniony
  • Patryk Marszałek – wyróżniony
  • Marcin Mazur – wyróżniony
  • Jakub Gładysz - wyróżniony
  • Tomasz Mazur – wyróżniony
  • Klaudia Mazur – wyróżniona
  • Julia Przygórzewska – wyróżniona
  • Piotr Kaliciak – wyróżniony
  • Anna Bieniasz – wyróżniona
  • Karolina Gwóźdź – wyróżniony
  • Paweł Sałosz – wyróżniony
  • Miłosz Mazur – wyróżniony
  • Karolina Zając – wyróżniona
  • Emilia Kwolek – wyróżniona

Jagielloński Turniej Matematyczny

  • Emilia Kwolek - laureatka
  • Piotr Kaliciak - laureat

Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa

  • Maciej Rut - I miejsce w kategorii klas I
  • Patryk Marszałek - III miejsce w kategorii klas I
  • Kamil Ciebiera - II miejsce w kategorii klas II

Ogólnopolska Olimpiada „O diamentowy indeks AGH”

  • Miłosz Mazur – laureat III stopnia z matematyki
  • Michał Dronka – laureat III stopnia z matematyki

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji

  • Piotr Kaliciak zakwalifikowany do finału
  • Aleksandra Bazan – udział w II etapie
  • Krzysztof Lembryk – udział w II etapie
  • Patryk Marszałek – udział w II etapie
  • Maciej Rut – udział w II etapie
  • Krzysztof Sycz – udział w II etapie
  • Kamil Ciebiera – udział w II etapie

Konkurs URoki Matematyki w piątek trzynastego org. Uniwersytet Rzeszowski

  • Miłosz Mazur – I miejsce

Przedsiębiorczość

Psychologia

Religia

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Natalia Pirga – IV miejsce w etapie diecezjalnym
  • Jakub Szyszka – IX miejsce w etapie diecezjalnym

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

  • Natalia Duda, Piotr Ciach i Jakub Szyszka - I miejsce w Polsce

Ogólnopolski Konkurs Prawa Kanonicznego
org. UKSW

  • Julia Siek - zakwalifikowana do finału
  • Julia Baran (IE) - zakwalifikowana do finału

WOS

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Przemysław Bednarski – udział w II etapie
  • Marcin Kuduk – udział w II etapie
  • Antoni Trybus – udział w II etapie
  • Antoni Baj – udział w II etapie
  • Maciej Janda – udział w II etapie
  • Paweł Kielar – udział w II etapie

Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Przemysław Bednarski – II miejsce,
  • Julia Dorosz - III miejsce,
  • Maciej Janda – III miejsce

Inne

Olimpiada Wiedzy o Mediach

  • Aleksandra Moskwa – udział w II etapie

Sport

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach

  • Anna Krzysztyńska - IV miejsce w kategorii dziewczęta ponadgimnazjalne

II Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach

  • Anna Krzysztyńska - I miejsce w kategorii dziewczęta do lat 17

Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

  • Radomił Baran, Anna Krzysztyńska, Alicja Murias, Szymon Sanocki – zdobyli III miejsce

Wojewódzka Licealiada – pływanie 6x50m

  • Julia Przygórzewska, Magdalena Olech, Marta Frankiewicz, Agata Jasnowska, Wiktoria Hałek, Urszula Buszta, Maria Jer – IV miejsce w finale

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2017/2018

(ostatnia aktualizacja: 20 IV 2018 r.)

Artystyczne

Wojewódzki Konkurs „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa” – XII edycja „Jan Paweł II – świadek historii Polski”

  • Zuzanna Irzyk – III miejsce w kategorii form literackich
  • Magdalena Blicharz – I miejsce w kategorii form plastycznych

VII Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

  • Natalia Bochenek - wyróżniona

Biologia

Konkurs Przedmiotowy Biologiczny

  • Emilia Radwańska finalistka
  • Martyna Sarama finalistka

Chemia

Konkurs Przedmiotowy Chemiczny

  • Klaudia Bednarska – laureatka
  • Wojciech Stawarz – laureat
  • Julia Nowak – zakwalifikowana do II etapu
  • Andrzej Piotrowski – zakwalifikowany do II etapu

Fizyka

Konkurs Przedmiotowy Fizyczny

  • Maksymilian Smoliński – laureat
  • Wojciech Stawarz – laureat
  • Daniel Pawlak – laureat
  • Karol Zahuta – finalista
  • Łukasz Szwed – finalista
  • Patryk Bar – finalista

Geografia

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

  • Maria Trybus – laureatka
  • Claudia Sieńko – laureatka
  • Anna Antonik – laureatka
  • Julia Szwajczak – laureatka
  • Alicja Chabko – laureatka
  • Konrad Joniak – finalista
  • Mateusz Sarkowicz – finalista

Międzyszkolny Konkurs Geograficzny "Odkryj świat z Poznaj Światem"
org. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie

  • Krzysztof Sycz - III miejsce
  • Maria Trybus - IX miejsce

Historia

Konkurs Przedmiotowy Historyczny

  • Katarzyna Sikora – laureatka
  • Anna Antonik – finalistka

Wojewódzki Konkurs Historyczno-Religijny "Rola Narodu i Kościoła w odzyskaniu niepodległości"
org. PCEN

  • Kinga Mazgaj - zakwalifikowana do II etapu

Konkurs "Śladami wspomnień - konkurs na odręczne spisanie wspomnień związanych z życiem codziennym PRL"
org. Muzeum Dobranocek pod patronatem IPN

  • Maria Berłowska - II miejsce

Informatyka

XII Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

  • Andrzej Jabłoński - laureat

Konkurs Przedmiotowy Informatyczny

  • Andrzej Jabłoński - laureat 1 miejsca
  • Alicja Kopeć - laureatka 4 miejsca
  • Wojciech Stawarz - finalista
  • Paweł Kuźniar - zakwalifikowany do finału
  • Julia Nowak - zakwalifikowana do finału
  • Łukasz Maciejewski - zakwalifikowany do finału
  • Andrzej Piotrowski - zakwalifikowany do finału

VII Podkarpacki Konkurs Informatyczny z elementami Matematyki
(org. ALO w Rzeszowie)

  • Andrzej Jabłoński - I miejsce
  • Wojciech Stawarz - V miejsce

Konkurs Informatyczny o Puchar Prezesa Asseco Poland "ZSE PROGRAMMER'S"
(org. Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie)
http://www.zseprogrammers.zse.rzeszow.pl/

  • Andrzej Jabłoński - I miejsce
  • Alicja Kopeć - VI miejsce

Konkurs "web.Master Podkarpacki"
org. Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie

  • Mateusz Woźniak - II miejsce
  • Andrzej Jabłoński - finalista
  • Alicja Kopeć - finalistka

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów

  • Jan Kapusta – laureat

Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego

  • Maria Trybus – laureatka
  • Jan Kapusta – laureat
  • Tymoteusz Kidacki – laureat
  • Krzysztof Sycz – finalista
  • Daniel Pawlak – finalista
  • Andrzej Piotrowski – finalista

Język francuski

Konkurs Przedmiotowy Języka Francuskiego

  • Julia Nowak – finalistka
  • Aleksandra Babiarz – finalistka
  • Martyna Sarama – finalistka
  • Barbara Pawłowska – finalistka
  • Julia Przywara – zakwalifikowana do II etapu
  • Zuzanna Irzyk – zakwalifikowana do II etapu
  • Weronika Błażej – zakwalifikowana do II etapu
  • Dominik Kocój – zakwalifikowany do II etapu

Język niemiecki

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen?" 

  • Natalia Piskor – finalistka
  • Aleksandra Kobak – udział w II etapie
  • Łukasz Maciejewski – udział w II etapie

Konkursu Przedmiotowego Języka Niemieckiego

  • Natalia Piskor – laureatka
  • Aleksandra Kobak – laureatka
  • Marta Bukowińska – finalistka
  • Łukasz Maciejewski – zakwalifikowany do II etapu

Język polski

Konkurs Przedmiotowy Polonistyczny

  • Maria Maciąg – finalistka

Język rosyjski

Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej org. Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie

  • Anastazja Rzucidło, Zuzanna Kapusta – I miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne – zespół
  • Anastazja Rzucidło– wyróżnienie

Matematyka

Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Kinga Mazgaj – finalistka
  • Krzysztof Sycz – finalista
  • Marta Bukowińska – udział w II etapie
  • Andrzej Jabłoński – udział w II etapie
  • Kajetan Ożóg – udział w II etapie
  • Maksymilian Smoliński – udział w II etapie
  • Daniel Pawlak – udział w II etapie

Konkurs Przedmiotowy Matematyczny

  • Krzysztof Sycz – laureat
  • Andrzej Jabłoński – laureat
  • Wojciech Stawarz – laureat
  • Daniel Pawlak – laureat
  • Kinga Mazgaj – laureatka
  • Jan Kapusta – laureat
  • Maksymilian Smoliński – laureat
  • Marta Bukowińska – finalistka
  • Wiktor Czapka – finalista
  • Tymoteusz Bułat - finalista

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Andrzej Jabłoński – bardzo dobry wynik
  • Kinga Mazgaj – bardzo dobry wynik
  • Krystian Fularski– wyróżniony
  • Marta Bukowińska– wyróżniona
  • Kajetan Ożóg – wyróżniony
  • Patryk Bar – wyróżniony
  • Daniel Pawlak - wyróżniony
  • Maksymilian Smoliński – wyróżniony
  • Jan Kapusta – wyróżniony
  • Wiktor Czapka – wyróżniony
  • Julia Nowak – wyróżniona
  • Szymon Łukiewicz – wyróżniony
  • Karol Zahuta – wyróżniony
  • Łukasz Szwed – wyróżniony

Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku - Białej

  • Krzysztof Sycz- laureat I miejsca
  • Marta Bukowińska – lauratka VII miejsca
  • Andrzej Jabłoński – wyróżniony
  • Drużynowo zdobyli I miejsce i puchar

Sport

Turniej halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 18
w Rzeszowie

  • Filip Hałys, Roch Kwolek, Kacper Cyran, Jakub Wąsik, Maciej Gomółka, Wojciech Wyczarski, Karol Magdoń, Łukasz Maciejewski - zdobyli I miejsce

Miejskie Igrzyska Gimnazjady w pływaniu

  • Tymoteusz Kidacki - 3 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Technika

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej „Sapere aude – odważ się być mądrym”

  • Wojciech Stawarz – laureat
  • Julia Nowak – finalista
  • Szymon Łukiewicz – finalista

Konkurs na samodzielnie wykonaną pracę praktyczną z zakresu techniki „Mam pomysł” org. Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie

  • Mateusz Woźniak – I miejsce

 Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2017/2018

(ostatnia aktualizacja: 26 marca 2018 r.)

Artystyczne

Konkurs „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa – Jan Paweł II świadek historii Polski” org. Stowarzyszenie Profilaktyki i Wspierania Rozwoju Osobowości Dzieci i Młodzieży „Wzrastanie”

  • Anastazja Rejman – wyróżnienie w kategorii form plastycznych

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Muzyka jest piękna" - Bajka dla dzieci

  • Zuzanna Bełch - wyróżnienie jako autorka ilustracji bajki "Zosia i stary fortepian"

VII Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

  • Bartosz Frączek - udział w etapie wojewódzkim

Język angielski

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

  • Kalina Kidacka – laureatka
  • Anna Moroń – finalistka

  • Zofia Skok – zakwalifikowana do II etapu
  • Natalia Dołęga – zakwalifikowana do II etapu

Język niemiecki

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen?" 

  • Konrad Trela – finalista
  • Jan Głowacki – udział w II etapie
  • Julia Kłębukowska – udział w II etapie

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

  • Konrad Trela – laureat
  • Anna Moroń – finalistka
  • Lidiia Kvartiuk – finalistka

Język polski

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

  • Nina Ciećkiewicz – finalistka
  • Julia Kłębukowska – finalistka

IX Wojewódzki Konkurs „A to Polska właśnie”

  • Nina Ciećkiewicz – II miejsce w kategorii recytacja

Matematyka

Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Jakub Zając – udział w II etapie

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

  • Dominika Soboń – laureatka
  • Anna Moroń – finalistka

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Anna Moroń – wyróżniona
  • Dominika Soboń– wyróżniona
  • Józef Pelc– wyróżniony
  • Jan Głowacki – wyróżniony

Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku - Białej

  • Dominika Soboń – udział w zawodach finałowych

Religia

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

  • Patrycja Żuczek, Krzysztof Bazan, Jakub Zając - udział w finale ogólnopolskim

Sport

Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

  • Zuzanna Bełch, Dominik Cyran, Łukasz Gajewski, Adam Mac – zdobyli
    I miejsce
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview