Kalendarium

Poprzedni miesiąc Luty 2019 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3
week 6 4 5 6 7 8 9 10
week 7 11 12 13 14 15 16 17
week 8 18 19 20 21 22 23 24
week 9 25 26 27 28

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2018/2019

(ostatnia aktualizacja: 4 I 2019 r.)

 

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymał:

  • Andrzej Jabłoński

 

Artystyczne

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie

  • Chór Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sióstr Prezentek – zakwalifikowany do finału

Biologia

Konkurs Przedmiotowy Biologiczny

  • Krystian Fularski – zakwalifikowany do finału

Podkarpacki Konkurs „Mój Las …” org. Liga Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu Podkarpackiego

  • Małgorzata Piróg – III miejsce w kategorii gimnazjum i klas 7-8 SP

Chemia

Fizyka

Geografia

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

  • Julia Szwajczak - zakwalifikowana do finału
  • Zuzanna Baran - zakwalifikowana do finału
  • Kajetan Ożóg - zakwalifikowany do finału
  • Alicja Pilch – zakwalifikowana do finału

Historia

Informatyka

Język angielski

Język francuski

Konkurs Przedmiotowy Języka Francuskiego

  • Julia Trojanowska - zakwalifikowana do finału
  • Weronika Błażej – zakwalifikowana do finału

Język niemiecki

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Lust auf lesen?” org. PSNJN

  • Marta Bukowińska - zakwalifikowana do finału
  • Mira Lange – zakwalifikowana do finału

Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego

  • Marta Bukowińska - zakwalifikowana do finału
  • Mira Lange – zakwalifikowana do finału

Język polski

X Wojewódzki Konkurs „A to Polska właśnie …” org. Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu

  • Alicja Mierzejewska wyróżnienie w kategorii recytacji

Język rosyjski

Matematyka

Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Marta Bukowińska - zakwalifikowana do II etapu
  • Filip Ciebiera - zakwalifikowany do II etapu
  • Krystian Fularski - zakwalifikowany do II etapu
  • Andrzej Jabłoński - zakwalifikowany do II etapu
  • Alicja Kopeć - zakwalifikowana do II etapu
  • Krzysztof Kulka - zakwalifikowany do II etapu
  • Kajetan Ożóg - zakwalifikowany do II etapu
  • Alicja Pilch – zakwalifikowana do II etapu

Konkurs Przedmiotowy Matematyczny

  • Andrzej Jabłoński - zakwalifikowany do finału
  • Krystian Fularski - zakwalifikowany do finału
  • Mateusz Janowski - zakwalifikowany do finału
  • Marta Bukowińska – zakwalifikowanado finału

Religia

Sport

Miejskie Igrzyska Młodzieży – skok wzwyż

  • Weronika Rybka – III miejsce

Miejskie Igrzyska Młodzieży – szachy drużynowe

  • Zuzanna Bełch (SP), Filip Ciebiera (Gim.), Konrad Trela (SP), Michał Pitera (SP) - I miejsce i awans do zawodów rejonowych

Miejskie Igrzyska Młodzieży – sztafetowe biegi przełajowe

  • Jan Buczek (SP), Kacper Dudzik (SP), Konrad Trela (SP), Hubert Hadała (SP), Krystian Dryja (SP), Dominik Cyran (Gim.), Karol Kulczycki (Gim.), Karol Magdoń (Gim.), Maksymilian Stalec (Gim.), Tymoteusz Hudzik (Gim), Ksawery Trybus (SP), Wiktor Zalewski (SP) - II miejsce i awans do zawodów rejonowych

Rejonowe Igrzyska Młodzieży – sztafetowe biegi przełajowe

  • Jan Buczek (SP), Kacper Dudzik (SP), Hubert Szymborski (SP), Szymon Szymborski (SP), Konrad Trela (SP), Hubert Hadała (SP), Krystian Dryja (SP), Dominik Cyran (Gim.), Karol Kulczycki (Gim.), Karol Magdoń (Gim.), Maksymilian Stalec (Gim.), Ernest Bernacki (Gim.) – III miejsce

Technika

                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview