Poprzedni miesiąc Lipiec 2021 Następny miesiąc

Sióstr Prezentek w Rzeszowie
na rok szkolny 2021/2022

Etapy rekrutacji:

1. Zgłoszenia do szkoły można składać od 14.12.2020 r. do 10.03.2021 r. przez formularz >>.

2. Rozmowa rekrutacyjna 18 stycznia – 24 marca 2021 r. - termin należy uzgodnić telefonicznie – 17 853 64 42.
    Rozmowy odbywają się w budynku szkoły przy ul. Lisa-Kuli 13.

3. Lista osób przyjętych do klasy pierwszej SP >>.

4. Zebranie informacyjne dla Rodziców dzieci przyjętych – 28 maja 2021 r. o godz. 17:00 odbędzie się w formie online. Link do spotkania będzie przesłany na adres mailowy,
z którego została potwierdzona wola uczęszczania dziecka do szkoły. W
 razie pytań
lub problemów technicznych można kontaktować się mailowo -
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub ewentualnie telefonicznie - 794 668 570.

Wymagane dokumenty (należy dostarczyć przed rozmową rekrutacyjną drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres szkoły: 35-010 Rzeszów, ul. Ks. Jałowego 1):

Dzień Otwarty Szkoły zaplanowany jest na dzień 15 kwietnia 2021 r. (budynek szkoły przy ul. Lisa Kuli 13) godz.13:00-14:00

Szczegóły rekrutacji:
Regulamin rekrutacji >>

U nas "Szkoła to poszerzony Dom Rodzinny"
w myśl słów Jana Pawła II

- Wychowanie chrześcijańskie

- Dobrane środowisko uczniów
    - Troska wychowawcza Nauczycieli
    - Wysoka efektywność edukacyjna

Oferta edukacyjna

Zapewniamy duchową formację poprzez chrześcijański styl przeżywania codzienności
i obchodzenia świąt.

Rozwijamy talenty. Nauczyciele naszego Liceum organizują zajęcia dla naszych młodszych uczniów (np. zabawy z matematyką).

Gwarantujemy wysoką efektywność nauczania dla wszystkich uczniów.

Ubogacamy Program edukacji humanistycznej, religijnej, patriotycznej – rekolekcje, filmy, wykłady, spektakle i spotkania z autorytetami Kościoła.

Poszerzamy wymiar godzin języka polskiego i matematyki.

Starannie dobieramy uczniów starszych klas do grup językowych o różnym poziomie zaawansowania.

Zapewniamy poszerzony wymiar godzin dwóch języków obcych dla wszystkich uczniów od klasy czwartej.

Organizujemy dodatkowe zajęcia pozalekcyjne: przedmiotowe oraz redakcyjne, plastyczne, sportowe, teatralne, muzyczne, zajęcia z logopedą, koła modelarskie, zajęcia taneczne i akrobatyczne.

Dysponujemy bardzo dobrą bazą dydaktyczną i atrakcyjną bazą sportową (sala wspinaczkowa, zajęcia na pływalni ROSiR).

logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek