facebook_page_plugin
             

instagram
SU

    

YouTube

 

   

FACEBOOK

 

    

instagram

 

sukcesy11


Solidarni z Ukrainą

Polska

     Ukraina

Plakat PomagamUkrainie


Filmy o szkole

Liceum
LOLOPjezyki obce m
Szkoła Podstawowa
SPTaniec

Inne filmy >>


Wirtualny spacer po szkole

SAM 4960


Rekolekcje u Sióstr Prezentek

Zatrzymaj sie


Kalendarium

Poprzedni miesiąc Listopad 2022 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4 5 6
week 45 7 8 9 10 11 12 13
week 46 14 15 16 17 18 19 20
week 47 21 22 23 24 25 26 27
week 48 28 29 30
Brak wydarzeń

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

 Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2021/2022

(ostatnia aktualizacja: 5 lipca 2022 r.)

 

Stypendium Ministra Edukacji i Nauki otrzymali:

  • Andrzej Jabłoński (kl. 3L)
  • Filip Manijak (kl. 2L)
  • Krzysztof Sycz (Absolwent LO)
  • Bartosz Zięzio (Absolwent LO)
  • Kacper Król (Absolwent SP, kl. 1L)
  • Alexander Walker (Absolwent SP, kl. 1L)

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali:

  • Jakub Zając,
  • Alicja Kopeć

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymał:

  • Eryk Koszela

Stypendium Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci otrzymali:

  • Eryk Koszela
  • Anita Rzucidło

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

  • Nasze Liceum zostało sklasyfikowane na:
    - 2. miejscu w Rzeszowie,
    - 14. w województwie podkarpackim,
    - 265. w Polsce.

Artystyczne

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku”

  • Gabriela Tomaka - I miejsce w kategorii soliści, szkoły średnie

22. Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży Piosenki Jana Wojdaka

  • Gabriela Tomaka - I miejsce w kategorii 16-21 lat

XXIX Ogólnopolski Konkurs Wokalny Scena Prezentacji Młodych

  • Gabriela Tomaka - II miejsce

9. Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej Miłosierdzie Boże Wyśpiewać Chcę

  • Gabriela Tomaka - I miejsce w kategorii młodzież, soliści

X Festiwal Piosenek Katarzyny Sobczyk „O złotą różę Małego Księcia”

  • Gabriela Tomaka - I miejsce

Festiwal Piosenki Lotniczej w ramach przedsięwzięcia „Skrzydła nad Kazimierzem”

  • Gabriela Tomaka - III miejsce w kategorii solista

Turniej poezji śpiewanej Manewry Artystyczne Wojska Polskiego Konfrontacje Sceniczne

  •  Gabriela Tomaka - Laureatka nagrody II stopnia

Biologia

Olimpiada Biologiczna

  • Zuzanna Rup - zakwalifikowana do II etapu
  • Julia Kuczek - zakwalifikowana do II etapu
  • Daniel Buko - zakwalifikowany do II etapu
  • Franciszek Bocheński - zakwalifikowany do II etapu
  • Małgorzata Compała - zakwalifikowana do II etapu
  • Maciej Popek - zakwalifikowany do II etapu
  • Kacper Matłosz - zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  • Kacper Król - finalista

Chemia

Olimpiada Chemiczna

  • Paweł Ożóg - zakwalifikowany do I etapu (po etapie wstępnym)
  • Oliwia Skrzypek - zakwalifikowana do I etapu (po etapie wstępnym)
  • Wiktor Mazurkiewicz - zakwalifikowany do I etapu (po etapie wstępnym)
  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do I etapu (po etapie wstępnym)
  • Hubert Szymborski - zakwalifikowany do I etapu (po etapie wstępnym)

Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

  • Michał Kidała - wyróżnienie

  • Julia Kuczek - zakwalifikowana do II etapu
  • Jakub Żmuda - zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

  • Michał Kidała - zakwalifikowany do II etapu
  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do II etapu

Konkurs "O złoty indeks Politechniki Krakowskiej"

  • Bartłomiej Wieleba - laureat III stopnia
  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do finału (nie mogła w nim wziąć udziału, gdyż nie ma ukończonych 18 lat).

Fizyka i Astronomia

Olimpiada Astronomiczna

  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do II etapu

Olimpiada Fizyczna

  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do części doświadczalnej II etapu

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

  • Anna Moroń - finalistka

  • Malwina Bielecka - zakwalifikowana do II etapu
  • Maja Grucela - zakwalifikowana do II etapu
  • Patrycja Styka - zakwalifikowana do II etapu
  • Jakub Zając - zakwalifikowana do II etapu

Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne

  • Zuzanna Ruchel - I miejsce w  za pracę pt. "Szacowanie grubości atmosfery"

Geografia

Olimpiada Geograficzna

  • Filip Manijak - finalista

  • Mateusz Grędysa - zakwalifikowany do II etapu
  • Hubert Hrynus - zakwalifikowany do II etapu
  • Mateusz Karpiuk - zakwalifikowany do II etapu
  • Juliusz Koryl - zakwalifikowany do II etapu
  • Łukasz Krasoń - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Maraj - zakwalifikowany do II etapu
  • Anna Siuta - zakwalifikowana do II etapu
  • Przemysław Sobolewski - zakwalifikowany do II etapu
  • Dominika Sołtys - zakwalifikowana do II etapu
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do II etapu
  • Karolina Zacharska - zakwalifikowana do II etapu
  • Wiktoria Marcinkiewicz - zakwalifikowana do II etapu
  • Jadwiga Gąsior - zakwalifikowana do II etapu

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

  • Anita Rzucidło - finalistka
  • Maciej Wiśniewski - finalista

  • Mateusz Grędysa - zakwalifikowany do II etapu
  • Mateusz Karpiuk - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Maraj - zakwalifikowany do II etapu
  • Wiktoria Marcinkiewicz - zakwalifikowana do II etapu
  • Dominika Sołtys - zakwalifikowana do II etapu

Olimpiada Znajomości Afryki

  • Dawid Joniak - laureat IX miejsca
  • Wojciech Zwoliński - finalista

XIX Konkurs Geograficzny "Odkryj Świat z Poznaj Światem"

  • Magdalena Tryba - I miejsce
  • Anita Rzucidło - X miejsce

Historia

Olimpiada Historyczna

  • Mikołaj Walkowicz - finalista

Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

  • Alicja Kopeć - finalistka
  • Rafał Kopeć - finalista
  • Jakub Kaczmaryk - finalista
  • Mikołaj Walkowicz - finalista

Informatyka

Olimpiada Informatyczna

  • Andrzej Jabłoński - finalista

Konkurs Motorola Science Cup

  • drużyna w składzie: Andrzej Jabłoński - tegoroczny absolwent, Filip Ciebiera - tegoroczny absolwent, Arkadiusz Sieradzki - tegoroczny absolwent, Filip Manijak - klasa IIE, Dawid Litwiniec - klasa IIE - zdobyła II miejsce

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego

  • Oskar Kuliński - laureat

  • Gabriela Jędral - zakwalifikowana do części ustnej II etapu
  • Oliwia Mucha - zakwalifikowana do części ustnej II etapu

  • Paula Barnaś - zakwalifikowana do II etapu
  • Dominik Janik - wytypowany do II etapu
  • Michał Świtalski - wytypowany do II etapu
  • Jakub Buczek - wytypowany do II etapu
  • Zofia Skok - wytypowana do II etapu
  • Piotr Polański - wytypowany do II etapu

Język francuski

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Weronika Drewniak - zakwalifikowana do II etapu
  • Julia Trojanowska - zakwalifikowana do II etapu

Język łaciński

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Julia Kuczek - zakwalifikowana do II etapu

Podkarpacki Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej

  • Lena Szabat, Karolina Strojek, Sylwia Sylwet - zakwalifikowane do II etapu
  • Wojciech Reich, Kamil Kloc, Jakub Mita - zakwalifikowani do II etapu

Język niemiecki

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Gabriela Kryczka - finalistka

  • Konrad Trela - zakwalifikowany do II etapu

Język polski

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Mikołaj Walkowicz - zakwalifikowany do II etapu
  • Julia Kłębukowska - zakwalifikowana do II etapu

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

  • Karolina Porada - finalistka

Język włoski

Ogólnopolski Konkurs Języka Włoskiego
(org. KUL)

  • Patrycja Żuczek - zakwalifikowana do finału

Matematyka

Międzynarodowe Zawody Matematyczne "Iranian Geometry Olympiad"

  • Filip Manijak - brązowy medal

Olimpiada Matematyczna

  • Andrzej Jabłoński - finalista,
  • Marta Bukowińska - finalistka,
  • Filip Manijak - finalista,
  • Dawid Litwiniec - finalista

  • Szymon Balicki - zakwalifikowany do II etapu,
  • Wiktor Baran - zakwalifikowany do II etapu,
  • Filip Ciebiera - zakwalifikowany do II etapu,
  • Anna Moroń - zakwalifikowana do II etapu,
  • Józef Pelc - zakwalifikowany do II etapu,
  • Michał Pitera - zakwalifikowany do II etapu,
  • Oliwia Skrzypek - zakwalifikowana do II etpu,
  • Igor Stec - zakwalifikowany do II etapu,
  • Weronika Szumilas - zakwalifikowana do II etapu,
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do II etapu,
  • Jakub Zając - zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

  • Marta Bukowińska - finalistka

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

  • Marta Bukowińska - zakwalifikowana do II etapu
  • Filip Ciebiera - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Harchut - zakwalifikowany do II etapu
  • Oskar Kuliński - zakwalifikowany do II etapu
  • Kajetan Ożóg - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Zając - zakwalifikowany do II etapu

Jagielloński Turniej Matematyczny

  • Szymon Balicki - laureat 1. miejsca (ex aequo)
  • Dawid Litwiniec - laureat 1. miejsca (ex aequo)
  • Józef Pelc - laureat 6. miejsca
  • Jakub Zając - laureat 7-8. miejsca
  • Filip Manijak - laureat 20-21. miejsca
    zobacz wyniki >>
  • Anna Moroń - zakwalifikowana do finału
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do finału

XXXVII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

poziom klas I

  • Filip Chciuk klasa ID - laureat I miejsca
  • Paweł Miechoński klasa ID - laureat I miejsca
  • Maksymilian Potępa klasa ID - laureat I miejsca
  • Zofia Bolesławska klasa ID - laureatka III miejsca
  • Emilia Pitera klasa 8b - laureatka III miejsca

poziom klas II

  • Dawid Litwniec klasa IIE - laureat I miejsca
  • Filip Manijak klasa IIE - laureat II miejsca

Zawody międzynarodowe "Naboj"

  • Drużyna juniorów w składzie: Filip Manijak, Dawid Litwiniec, Igor Stec, Wiktor Baran i Maksymilian Potępa uzyskała 6 miejsce w Polsce i 10 miejsce w międzynarodowej rywalizacji!
  • Druga drużyna juniorów w składzie: Zofia Bolesławska, Filip Chciuk, Paweł Miechoński, Weronika Szumilas i Mateusz Kurdziel zdobyła 11 miejsce w Polsce i 18 miejsce w rywalizacji międzynarodowej.

  • Drużyna seniorów w składzie: Marta Bukowińska, Filip Ciebiera, Andrzej Jabłoński, Szymon Balicki i Jakub Zając zdobyła 24 miejscu w Polsce
  • Drużyna seniorów w składzie: Oliwia Skrzypek, Anna Moroń, Kajetan Ożóg, Józef Pelc i Maciej Wiśniewski zdobyła 38 miejsce w Polsce.

    Wyniki uzyskane w zawodach są tym bardziej znaczące, że z wielu najlepszych szkół startowało nawet po 8 drużyn!

Konkurs Motorola Science Cup

  • drużyna Liceum zakwalifikowała sie do finału (skład drużyny: Filip Ciebiera, Andrzej Jabłoński, Dawid Litwiniec, Filip Manijak, Arkadiusz Sieradzki)

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji

  • Filip Manijak - laureat I miejsca w kategorii klas drugich
  • Wiktor Baran - laureat II miejsca w kategori klas drugich
  • Dawid Litwiniec - laureat III miejsca w kategorii klas drugich
  • Filip Chciuk - finalista
  • Anna Moroń - finalistka
  • Jakub Zając - finalista
  • Szymon Balicki - wyróżnienie w kategorii klas trzecich
  • Maksymilian Potępa - wyróżnienie w kategorii klas pierwszych

Konkurs Kangur Matematyczny

  • Krzysztof Lalicki IIE - laureat
  • Dawid Litwiniec IIE – laureat
  • Filip Chciuk ID - bardzo dobry wynik
  • Paweł Miechoński ID - bardzo dobry wynik
  • Kacper Król IB - bardzo dobry wynik
  • Oliwia Skrzypek IIIB - bardzo dobry wynik
  • Marta Bukowińska IIIEG – bardzo dobry wynik
  • Zofia Bolesławska ID - wyróżnienie
  • Maksymilian Potępa ID - wyróżnienie
  • Franciszek Pękala ID - wyróżnienie
  • Franciszek Rysz ID - wyróżnienie
  • Igor Stec IIE - wyróżnienie
  • Wojciech Reich IIB - wyróżnienie
  • Piotr Polański IIIE - wyróżnienie
  • Anna Moroń IIIE - wyróżnienie
  • Szymon Balicki IIIE - wyróżnienie
  • Jakub Zając IIIE - wyróżnienie
  • Józef Pelc IIIE - wyróżnienie
  • Maciej Wiśniewski IIIE - wyróżnienie
  • Jakub Harchut IIIEG - wyróżnienie
  • Kajetan Ożóg IIIEG – wyróżnienie

X Ogólnopolski Konkurs Logiczny (org. KUL)

  • Anita Rzucidło - finalistka

Przedsiębiorczość

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Jakub Harchut - laureat
  • Michał Tęcza - wytypowany do II etapu

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Jakub Harchut - laureat

Religia

Ogólnopolski Konkurs Papieski
(org. Instytut Tertio Millenio)

  • Apolonia Kawa - I miejsce

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Zofia Bolesławska - wytypowana do II etapu
  • Karol Kobylarz - wytypowany do II etapu

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

  • Zuzanna Żak - IV miejsce w finale diecezjalnym
  • Katarzyna Warzybok - udział w finale diecezjalnym

Sport

Miejskie Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym
(nauczyciel: Bartosz Barć)

  • Bartosz Frączek i Hubert Hadała - II miejsce i awans do zawodów rejonowych

Mistrzostwa Rzeszowa w Koszykówce

  • III miejsce zajęła drużyna w składzie: Łukasz Leś, Bartłomiej Rydzak, Bartłomiej Wieleba, Michał Puczkowski, Maksymilian Stalec, Adam Mac, Ksawery Trybus, Mateusz Partyka, Hubert Hadała, Hubert Hrynus, Bartosz Frączek, Bartłomiej Bąk, Fabian Ofiara

Licealiada Dziewcząt w piłce nożnej

  • drużyna dziewcząt zdobyła mistrzostwo Rzeszowa. Skład drużyny: Łucja Chodorowska, Julia Kucia, Katarzyna Wołoch, Weronika Szumilas, Ewa Kus, Anastazja Rejman, Karolina Foryś, Iga Brudziewska, Oliwia Skrzypek, Martyna Basiak, Katarzyna Filip, Julia Kuczek

WOS

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

  • Alicja Kopeć - laureatka
  • Jakub Kaczmaryk - finalista
  • Mikołaj Walkowicz - finalista

  • Rafał Kowalski - zakwalifikowany do finału

Wychowanie do życia w rodzinie

Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

  • Weronika Rybka, Klaudia Kolis - finalistki

  • Aniela Słomiana, Zuzanna Winiarz - zakwalifikowane do II etapu
  • Karolina Czerwonka, Amelia Dobosz - zakwalifikowane do II etapu
  • Ewa Źrebiec, Katarzyna Warzybok - zakwalifikowane do II etapu
                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview