Categories: Internat

by administrator

Share

Categories: Internat

. administrator

Udostępnij


Internat – miejsce, w którym chce się być!

Internat – to wyjątkowa przestrzeń stworzona z myślą o uczennicach, które chcą rozwijać się, uczyć i jednocześnie czuć się jak w domu. To nie tylko miejsce do nauki i odpoczynku, ale przede wszystkim społeczność pełna życzliwości, uśmiechu i wzajemnego szacunku. Dziewczęta szybko się integrują, nawiązują przyjaźnie i wspólnie spędzają czas, tworząc niezapomniane wspomnienia.

W internacie znajduje się również kaplica, która jest ważnym miejscem dla naszej społeczności. Dziewczęta mogą przychodzić tam na modlitwę i chwilę wyciszenia.

Dbamy o komfort i dobre samopoczucie naszych mieszkanek. Internat zapewnia odpowiednie warunki do nauki, relaksu oraz rozwijania pasji. Organizowane są różne inicjatywy i wydarzenia, które dodatkowo umilają codzienne życie i sprzyjają integracji.

Internat – to miejsce, w którym można poczuć się swobodnie, bezpiecznie i po prostu dobrze – jak u siebie.

Jeżeli chcesz być częścią naszej wspólnoty, spędzać czas w przyjaznej atmosferze i tworzyć razem z nami wyjątkowe miejsce – serdecznie zapraszamy do naszego internatu!

Informacje o zakwaterowaniu na rok szkolny 2025/2026 >>

Tekst oświadczenia >>

Plan dnia i zasady ogólne >>

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (KARTA WPISOWA DO INTERNATU) >>

 

Internat Sióstr Prezentek w Rzeszowie został założony w 1998 r. przy ul. Ks. Józefa Jałowego 26.

„Internat Sióstr Prezentek w Rzeszowie”, Rafał Czupryk >>

 

Internat to jakby „drugie płuco”, którym oddycha szkoła.

Co robimy w Internacie?

Odpoczywamy, uczymy się, przygotowujemy się do lekcji, świętujemy, kształtujemy naszą osobowość, spotykamy się na wspólnej modlitwie, spełniamy swoje codzienne obowiązki, spotykamy się na posiłkach, robimy wszystko, by zdać maturę
i dostać się na wymarzone studia.

Warunki przyjęcia do Internatu

  1. Do Internatu mogą być przyjęte Uczennice Szkół Sióstr Prezentek w Rzeszowie.

  2. Należy złożyć odpowiednie dokumenty:

    – podanie z prośbą o Internat (wraz z dokumentacją do szkoły),
    – jedno zdjęcie,
    – wypełnioną kartę wpisową.

  3. Każda uczennica zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Internatu, z którym wcześniej jest zapoznana.

Adres

ul. ks. J. Jałowego 26
35-010 Rzeszów

tel. 017-852-78-14
e-mail: prezentki@rzeszow.opoka.org.pl