facebook_page_plugin
             

instagram
SU

    

YouTube

 

   

FACEBOOK

 

    

instagram

 

sukcesy11


Solidarni z Ukrainą

Polska

     Ukraina

Plakat PomagamUkrainie


Filmy o szkole

Liceum
LOLOPjezyki obce m
Szkoła Podstawowa
SPTaniec

Inne filmy >>


Wirtualny spacer po szkole

SAM 4960


Rekolekcje u Sióstr Prezentek

Zatrzymaj sie


Kalendarium

Poprzedni miesiąc Listopad 2022 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4 5 6
week 45 7 8 9 10 11 12 13
week 46 14 15 16 17 18 19 20
week 47 21 22 23 24 25 26 27
week 48 28 29 30
Brak wydarzeń

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2021/2022

(ostatnia aktualizacja: 20 czerwca 2022 r.)

 

Stypendystą Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci został:

  • Oskar Irzyk

Artystyczne

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kosmos"

  • Weronika Knap (kl. 3a) - nagrodzona

X Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bombki choinkowe w obrazach - Ptaki, ptaszki, ptaszynki na gałązce choinki"
(pod Honorowym Patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie)

  • Weronika Knap (kl. 3a) - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Miś - ulubiony bohater literacki"
org. Szkoła Podstawowa nr 3

  • Alicja Gruszecka - I miejsce
  • Anna Rudawska - III miejsce
  • Radosław Pomykała - wyróżnienie
  • Szymon Zając - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Wiosna w obiektywie"
org. Szkoła Podstawowa nr 3 w Rzeszowie

  • Leon Dusza - nagroda
  • Radosław Pomykała - nagroda
  • Antoni Stępień - nagroda
  • Paulina Wieszczek - nagroda
  • Weronika Knap - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny #NaszaFlagaPL

  • Gabriela Wcisło (kl. 6a) - laureatka (zajęła jedno z trzech pierwszych miejsc)

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pod hasłem PODKARPACKIE KWIATY W RĘKODZIELE ARTYSTYCZNYM

  • Weronika Knap (kl. 3) - wyróżnienie

Biologia

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny

  • Emilia Pitera - laureatka

Chemia

Kuratoryjny Konkurs Chemiczny

  • Wiktoria Bolka - laureatka
  • Emilia Pitera - finalistka
  • Anastazja Szwajczak - zakwalifikowana do II etapu

Podkarpacki Sarzyński Konkurs Chemiczny

  • Emilia Pitera - laureatka
  • Wiktoria Bolka - wyróżnienie
  • Anastazja Szwajczak - zakwalifikowana do finału
  • Matylda Zięba - zakwalifikowana do finału

Fizyka

Kuratoryjny Konkurs Fizyczny

  • Paweł Guzik - laureat
  • Emilia Pitera - finalistka
  • Matylda Zięba - finalistka

Geografia

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny

  • Oskar Irzyk - laureat II miejsca (ex aequo)
  • Emilia Pitera - laureatka II miejsca (ex aequo)
  • Adam Szyszka - finalista

  • Jakub Pazdan - zakwalifikowany do II etapu
  • Marcin Skała - zakwalifikowany do II etapu

Powiatowy Konkurs Krajoznawczy "Podróże po Podkarpaciu - wycieczka do Krosna i Bóbrki"

  • Milena Pietrzyk - laureatka I miejsca

XIX Konkurs Geograficzny "Odkryj Świat z Poznaj Światem"

  • Szymon Korczak - VIII miejsce

Historia

Kuratoryjny Konkurs z Historii

  • Oskar Irzyk - laureat

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Historyczny"

  • Oskar Irzyk – 1. miejsce w województwie, 4. w Polsce w kategorii klas 7
  • Eryk Leśniak – 1. miejsce w województwie, 12. w Polsce w kategorii klas 6
  • Adam Szyszka – 2. miejsce w województwie, 20. w Polsce w kategorii klas 6
  • Jan Balawender – 3. miejsce w województwie, 41. w Polsce w kategorii klas 6
  • Marlena Chorzępa – 5. miejsce w województwie, 64. w Polsce w kategorii klas 7
  • Franciszek Sydor – 9. miejsce w województwie, 97. w Polsce w kategorii klas 7

Informatyka

Kuratoryjny Konkurs z Informatyki

  • Matylda Zięba - finalistka

  • Marlena Chorzępa - zakwalifikowana do II etapu
  • Oskar Irzyk - zakwalifikowany do II etapu
  • Bartosz Leśniak - zakwalifikowany do II etapu

Szkolny Konkurs Programowania Gier w środowisku Scratch

W kategorii klas czwartych:
Franciszek Pasierb - I miejsce
Marek Skała - II miejsce
Marcel Magoń - III miejsce

W kategorii klas piątych:
Błażej Rak - I miejsce
Bartosz Leśniak - II miejsce

W kategorii klas szóstych:
Kacper Zając - I miejsce
Bartłomiej Bijoś - II miejsce
Adam Szyszka - III miejsce
Elżbieta Knap - wyróżnienie
Jan Balawender - wyróżnienie

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów

  • Oskar Irzyk - zakwalifikowany do 2 części I etapu
  • Lilianna Standyło - zakwalifikowana do 2 części I etapu
  • Marlena Chorzępa - zakwalifikowana do 2 części I etapu
  • Zuzanna Bartkowicz - zakwalifikowana do 2 części I etapu
  • Zuzanna Drelich - zakwalifikowana do 2 części I etapu
  • Martyna Osowicz - zakwalifikowana do 2 części I etapu
  • Emilia Trojanowska - zakwalifikowana do 2 części I etapu
  • Mikołaj Sudoł - zakwalifikowany do 2 części I etapu
  • Aleksandra Bąk - zakwalifikowana do 2 części I etapu
  • Anastazja Szwajczak - zakwalifikowana do 2 części I etapu

Kuratoryjny Konkurs z Języka Angielskiego

  • Aleksandra Bąk - laureatka

Język hiszpański

Kuratoryjny Konkurs z Języka Hiszpańskiego

  • Zuzanna Drelich - laureatka I miejsca
  • Katarzyna Sabat - laureatka II miejsca
  • Zuzanna Bartkowicz - finalistka
  • Jowita Zawadzka - finalistka

Język niemiecki

Kuratoryjny Konkurs z Języka Niemieckiego

  • Aleksandra Bąk - laureatka

Język polski

Konkurs Literacki "Można nie kochać cię - i żyć, ale nie można owocować"

  • Aleksandra Kosińska - II miejsce
  • Oskar Irzyk - III miejsce

XII Ogólnopolski Konkurs Literacki - Literacki SMS - poezja i proza na 160 znaków

  • Magdalena Kraska - finalistka

V Podkarpacki Konkurs Literacki "Są gdzieś okna, które płoną cały czas"

  • Magdalena Kraska - laureatka II miejsca

Podkarpacki Konkurs Literacki "Gdy słowa dojrzewają"

  • Zuzanna Drelich - II nagroda
  • Magdalena Kraska - III nagroda
  • Zuzanna Bartkowicz - wyróżnienie
  • Oskar Irzyk - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas trzecich "ORTOGRAFICZNA CORRIDA"
(org. SP nr 11 w Rzeszowie)

  • Antoni Stępień otrzymał tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Harce i podchody" dla uczniów Szkół Sióstr Prezentek

w kategorii klas 4-6

  • Adam Szyszka - kl. 6a - wyróżnienie za najlepszy wynik w kategorii uczniów młodszych (klasy 4-6)
  • Gabriela Wcisło - kl. 6a - zakwalifikowana do finału
  • Maksymilian Joniak - kl. 5a - zakwalifikowany do finału
  • Anna Malicka - kl. 5a - zakwalifikowana do finału

w kategorii klas 7-8

  • Aleksandra Bąk - kl. 8b - II miejsce
  • Anastazja Szwajczak - kl. 8b - zakwalifikowana do finału
  • Marlena Chorzępa - kl. 7b - zakwalfikowana do finału
  • Zuzanna Drelich - kl. 8a - zakwalifikowana do finału
  • Wiktoria Bolka - kl. 8a - zakwalifikowana do finału
  • Oliwia Janik - kl. 8a - zakwalifikowana do finału
  • Zofia Klimczak - kl. 7c - zakwalifikowana do finału

Matematyka

Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Emilia Pitera - laureatka II stopnia
  • Wiktoria Bolka - finalistka

  • Marlena Chorzępa - zakwalifikowana do II etapu
  • Oskar Irzyk - zakwalifikowany do II etapu
  • Szymon Korczak - zakwalifikowany do II etapu
  • Lena Orzóg - zakwalifikowana do II etapu
  • Kacper Zając - zakwalifikowany do II etapu
  • Matylda Zięba - zakwalifikowana do II etapu

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

  • Wiktoria Bolka - laureatka
  • Matylda Zięba - laureatka
  • Emilia Pitera - finalistka

Konkurs Kangur Matematyczny

  • Szymon Korczak 7b - bardzo dobry wynik
  • Wiktoria Drachal 2a - wyróżnienie
  • Filip Bijoś 2a - wyróżnienie
  • Miłosz Korczak 2a - wyróżnienie
  • Jerzy Bogacz 3a - wyróżnienie
  • Łucja Pyrkosz 5a - wyróżnienie
  • Kacper Zając 6a - wyróżnienie
  • Oskar Irzyk 7b - wyróżnienie
  • Antonina Szwajczak 7c - wyróżnienie
  • Lena Ożóg 7b - wyróżnienie
  • Szymon Piskor 7b - wyróżnienie
  • Matylda Zięba 8a - wyróżnienie
  • Emilia Pitera 8b - wyróżnienie
  • Wiktoria Bolka 8a – wyróżnienie

Religia

Konkurs Biblijny

  • Marlena Chorzępa - IV miejsce
  • Emilia Pitera - VIII miejsce
  • Matylda Zięba - IX miejsce
  • Oskar Irzyk - zakwalifikowany do finału
  • Magdalena Kraska - zakwalifikowana do finału
  • Jakub Pazdan - zakwalifikowany do etapu rejonowego

Sport

Miejskie Igrzyska Młodzieży w szachach drużynowych

  • III miejsce zajęła drużyna w składzie:
    Szymon Piskor, Emilia Pitera, Przemysław Różański, Mikołaj Sudoł

Miejskie Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym

  • III miejsce zdobyli:
    Michał Frączek,  Paweł Guzik, Jakub Siuzdak

Mistrzostwa Rzeszowa w piłce ręcznej

  • III miejsce zdobyła drużyna w składzie:
    Natasza Curzytek, Anastazja Szwajczak, Adrianna Sowa, Jowita Zawadzka,
    Weronika Ruszała, Hanna Dołęga, Diana Gromadzka, Wiktoria Cyran,
    Katarzyna Niedziałek, Klara Nowak, Wiktoria Długosz
                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview