facebook_page_plugin
             

instagram
SU

    

YouTube

 

   

FACEBOOK

 

    

instagram

 

sukcesy11


Filmy o szkole

Liceum
LOLOPjezyki obce m
Szkoła Podstawowa
SPTaniec

Inne filmy >>


  wym3


Rekolekcje u Sióstr Prezentek

Zatrzymaj sie


Kalendarium

Poprzedni miesiąc Grudzień 2023 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń

Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

 Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2023/2024

(ostatnia aktualizacja: 5 grudnia 2023 r.)

 

Artystyczne

Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej 

  • Patrycja Wysakowska - zakwalifikowana do II etapu w kategorii poezja śpiewana

Biologia

Olimpiada Biologiczna 

  • Kacper Król - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Mita - zakwalifikowany do II etapu
  • Victoria Marcinkiewicz - zakwalifikowana do II etapu

Chemia

Olimpiada Chemiczna

  • Aleksandra Bobek - zakwalifikowana do I etapu
  • Magdalena Bochenek - zakwalifikowana do I etapu
  • Wiktoria Bolka - zakwalifikowana do I etapu
  • Jakub Jakubczyk - zakwalifikowany do I etapu
  • Kacper Król - zakwalifikowany do I etapu
  • Emilia Pitera - zakwalifikowana do I etapu
  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do I etapu

Filozofia

Olimpiada Filozoficzna

  • Maria Kin - zakwalifikowana do II etapu
  • Oliwia Jaźwiecka - zakwalifikowana do II etapu

Fizyka i Astronomia

 

Geografia

 

Historia

 

Informatyka

 

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego

  • Oliwia Pszona - zakwalifikowana do II etapu

Język francuski

 

Język łaciński

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Kacper Król - zakwalifikowany do II etapu
  • Zuzanna Żak - zakwalifikowana do II etapu

Język niemiecki

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Gabriela Kryczka - zakwalifikowana do II etapu
  • Kacper Król - zakwalifikowany do II etapu
  • Oliwia Pszona - zakwalifikowana do II etapu
  • Zuzanna Żak - zakwalifikowana do II etapu

Język polski

 

Język włoski

 

Matematyka

Olimpiada Państw Bałtyckich "Baltic Way"

  • Filip Manijak - uczestniczył w zawodach drużynowych, w drużynie Polski, która zajęła IV miejsce >>

Iranian Geometry Olympiad (IGO)

  • Wiktoria Bolka - V miejsce w Polsce

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

  • Matylda Zięba - zakwalifikowana do II etapu
  • Krzysztof Lalicki - zakwalifikowany do II etapu
  • Dawid Litwiniec - zakwalifikowany do II etapu
  • Filip Manijak - zakwalifikowany do II etapu

Religia

 

Sport

Mistrzostwa Rzeszowa w szachach drużynowych

  • 3. miejsce zajęła drużyna w składzie: Maria Krzysztyńska, Maja Mazurek, Karol Rzeszuto, Przemysław Różański

Otwarte Mistrzostwa w kolarstwie MTB województwa podkarpackiego dla szkół średnich (klasa I-IV) chłopców i dziewcząt

  • Leon Łodej - 3. miejsce czyli II Vice mistrz województwa podkarpackiego!
  • Paweł Guzik - 9. miejsce
  • Filip Bednarski - 18. miejsce
  • Krzysztof Rak - 19. miejsce

Mistrzostwa Rzeszowa w tenisie stołowym

  • 2. miejsce zajęli: Mateusz Karpiuk i Michał Frączek

WOS

 

Wychowanie do życia w rodzinie

 

                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview