Kalendarium

Poprzedni miesiąc Luty 2019 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3
week 6 4 5 6 7 8 9 10
week 7 11 12 13 14 15 16 17
week 8 18 19 20 21 22 23 24
week 9 25 26 27 28

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

 Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2018/2019

(ostatnia aktualizacja: 4 I 2019 r.)

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymali:

  • Jan Kapusta
  • Jan Fornal
  • Aleksandra Kowalska
  • Radomił Baran

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymał:

  • Kamil Ciebiera

 

Artystyczne

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie

  • Chór Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sióstr Prezentek – zakwalifikowany do finału

Olimpiada Artystyczna

  • Maria Czarnik – zakwalifikowana do II etapu

Biologia

Chemia

Olimpiada Chemiczna

  • Kinga Mastej – zakwalifikowana do II etapu

  • Wojciech Stawarz - udział w I etapie (po etapie wstępnym)
  • Marcin Mazur - udział w I etapie (po etapie wstępnym)
  • Klaudia Bednarska – udział w I etapie (po etapie wstępnym)

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

  • Patryk Marszałek - zakwalifikowany do II etapu
  • Kinga Mastej - zakwalifikowana do II etapu
  • Lidia Mądrzak - zakwalifikowana do II etapu
  • Natalia Pirga - zakwalifikowana do II etapu
  • Julia Przygórzewska - zakwalifikowana do II etapu
  • Wojciech Stawarz - zakwalifikowany do II etapu
  • Mariusz Woś – zakwalifikowany do II etapu

Edukacja dla bezpieczeństwa

Filozofia

Olimpiada Filozoficzna

  • Jan Maruszak – zakwalifikowany do II etapu

Fizyka i Astronomia

Olimpiada Fizyczna

  • Kamil Ciebiera- zakwalifikowany do II etapu
  • Bartosz Stec - zakwalifikowany do II etapu
  • Bartosz Zięzio – zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada Astronomiczna

  • Kamil Ciebiera – zakwalifikowany do II etapu

Geografia

Historia

Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Jakub Szyszka - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Bukała - zakwalifikowany do II etapu
  • Paweł Kielar - zakwalifikowany do II etapu
  • Piotr Ciach – zakwalifikowany do II etapu

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Nie jestem żadną bohaterką. Irena Sendlerowa na tle historii II wojny światowej na ziemiach polskich”

  • Karolina Gryń - zakwalifikowana do II etapu
  • Klaudia Gawron - zakwalifikowana do II etapu
  • Patrycja Kubicz – zakwalifikowana do II etapu

Informatyka

Język angielski

Język francuski

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Adam Bartosiewicz - zakwalifikowany do II etapu
  • Olivia Gil - zakwalifikowana do II etapu
  • Gabriela Kallau - zakwalifikowana do II etapu
  • Kinga Mastej – zakwalifikowana do II etapu

Język łaciński

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Kinga Wais - zakwalifikowana do II etapu
  • Jakub Szyszka – zakwalifikowany do II etapu

Podkarpacki Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej

  • Aurelia Dietrich - zakwalifikowana do II etapu
  • Aleksandra Antonik - zakwalifikowana do II etapu
  • Hubert Zaręba – zakwalifikowany do II etapu

Język niemiecki

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Mira Lange - zakwalifikowana do II etapu
  • Roman Kryczka - zakwalifikowany do II etapu
  • Mateusz Ogorzałek - zakwalifikowany do II etapu
  • Natalia Kiełbasa - zakwalifikowana do II etapu
  • Martyna Kochman - zakwalifikowana do II etapu
  • Natalia Piskor - zakwalifikowana do II etapu
  • Aleksandra Kobak - zakwalifikowana do II etapu
  • Przemysław Sosna – zakwalifikowany do II etapu

Język polski

XIII Powiatowy konkurs Literacki „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

  • Dominika Maksoń - wiersz opublikowany w tomiku „Wersy dla Niepodległej”

Język rosyjski

Olimpiada Języka Rosyjskiego

  • Monika Rogoza – zakwalifikowana do II etapu

Język włoski

Matematyka

Jasielski Konkurs Matematyczny im. H Steinhausa

  • Bartosz Zięzio – III miejsce poziom pierwszy
  • Patryk Marszałek – II miejsce poziom drugi
  • Kamil Ciebiera – I miejsce poziom trzeci

Przedsiębiorczość

Psychologia

Religia

WOS

Inne

Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

  • Maria Berłowska - zakwalifikowana do II etapu
  • Karolina Świder – zakwalifikowana do II etapu

Sport

Wojewódzka Licealiada – pływanie

  • Bartosz Stec – III miejsce w półfinale
  • Urszula Buszta – I miejsce w półfinale
  • Urszula Buszta, Wiktoria Hałek, Agata Jasnowska, Lidia Mądrzak, Julia Przygórzewska, Aleksandra Wójcik – II miejsce w sztafecie dziewcząt
  • Kacper Cichosz, Jakub Gałdysz, Tymoteusz Kidacki, Krzysztof Lembryk, Bartosz Stec, Bartosz Zając – III miejsce

Miejskie Igrzyska Młodzieży – piłka ręczna

  • Karolina Sasiela, Karolina Stąpor, Julia Gwóźdź, Katarzyna Stopyra, Monika Sondej, Julia Przygórzewska, Julia Duliban, Emilia Ofiara, Dominika Kopeć, Katarzyna Miąsik - III miejsce

Miejskie Igrzyska Młodzieży – szachy drużynowe

  • Anna Krzysztyńska, Oliwia Pawłowska, Krzysztof Tarski, Tomasz Mazur - III miejsce
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview