Kalendarium

Poprzedni miesiąc Kwiecień 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 14 1 2 3 4 5
week 15 6 7 8 9 10 11 12
week 16 13 14 15 16 17 18 19
week 17 20 21 22 23 24 25 26
week 18 27 28 29 30
05 Kwi 2020
12:00AM
Niedziela Palmowa
09 Kwi 2020
12:00AM
Wielki Czwartek
10 Kwi 2020
12:00AM
Wielki Piątek
11 Kwi 2020
12:00AM
Wielka Sobota
12 Kwi 2020
12:00AM
Wielkanoc
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2019/2020

(ostatnia aktualizacja: 13 lutego 2020 r.)

Artystyczne

IX Konkurs Pianistyczny im. Györg’a Ferenczy'ego w Budapeszcie

  • Eryk Koszela - nagroda za najlepsze wykonanie utworu Chopina

XIX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego

  • Eryk Koszela - laureat nagrody fortepian solo kategoria C

Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół im. Jana Pawła II

  • Weronika Knap - wyróżnienie w kategorii prac plastycznych klas I-III
  • Anna Rudawska - wyróżnienie w kategorii prac plastycznych klas I-III
  • Anita Rzucidło - II nagroda w kategorii prac plastycznych klas VII-VIII

Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci (org. WDK)

  • Magdalena Gąsior - I miejsce w kategorii inscenizacja

Konkurs plastyczny "Moja ulubiona kolęda" (org. Fundacja Orszaku Trzech Króli)

  • Emilia Kułakowska - I miejsce w kategorii dzieci klas VII-VIII 
  • Oskar Irzyk - II miejsce w kategorii dzieci klas IV-VI
  • Paulina Pawlak - wyróżnienie w kategorii dzieci klas VII- VIII 
  • Aleksandra Kosińska - wyróżnienie w kategorii dzieci klas IV- VI    

Biologia

Kuratoryjny Konkurs z Biologii

  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do finału

Chemia

Kuratoryjny Konkurs z Chemii

  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do finału
  • Jakub Mita - zakwalifikowany do finału
  • Eliza Nowak - zakwalifikowana do finału
  • Dawid Litwiniec - zakwalifikowany do finału
  • Wojciech Reich - zakwalifikowany do finału

Fizyka

Kuratoryjny Konkurs z Fizyki

  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do finału

Geografia

Kuratoryjny Konkurs z Geografii

  • Filip Manijak - zakwalifikowany do finału
  • Anna Siuta - zakwalifikowana do finału

Historia

Kuratoryjny Konkurs z Historii

  • Paweł Ozga - zakwalifikowany do finału
  • Kacper Król - zakwalifikowany do finału

Język angielski

Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego

  • Sonia Prokop - zakwalifikowana do finału
  • Alicja Wróbel - zakwalifikowana do finału
  • Gabriela Janowska - zakwalifikowana do finału
  • Oliwia Mucha - zakwalifikowana do finału

Język hiszpański

Kuratoryjny Konkurs z języka hiszpańskiego

  • Alicja Wróbel - zakwalifikowana do finału
  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do finału

Język niemiecki

Kuratoryjny Konkurs z języka niemieckiego

  • Gabriela Kryczka - zakwalifikowana do finału

Język polski

Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego

  • Alicja Wróbel - zakwalifikowana do finału

Matematyka

Międzynarodowe Zawody Matematyczno-Fizyczne Náboj Junior

  • Dawid Litwiniec, Filip Manijak, Anita Rzucidło, Weronika Szumilas - I miejsce w rejonie tarnowskim
  • Zuzanna Bukowy, Wojciech Reich, Mateusz Kurdziel, Kacper Król - II miejsce w rejonie tarnowskim

Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Filip Manijak - zakwalifikowany do zawodów finałowych,
  • Dawid Litwiniec - zakwalifikowany do zawodów finałowych,
  • Zuzanna Bukowy - zakwalifikowana do II etapu,
  • Mateusz Kurdziel - zakwalifikowany do II etapu,
  • Wojciech Reich - zakwalifikowany do II etapu,
  • Igor Stec - zakwalifikowany do II etapu,
  • Weronika Szumilas – zakwalifikowana do II etapu

Kuratoryjny Konkurs z Matematyki

  • Dawid Litwiniec - zakwalifikowany do finału
  • Filip Manijak - zakwalifikowany do finału
  • Igor Stec - zakwalifikowany do finału
  • Filip Chciuk - zakwalifikowany do finału
  • Mateusz Kurdziel - zakwalifikowany do finału
  • Zuzanna Bukowy - zakwalifikowana do finału

Sport

Mistrzostwa Rzeszowa w koszykówce

  • III miejsce zajęła drużyna w składzie: Maria Pelczar, Weronika Szumilas, Faustyna Wojciechowska, Kinga Łasica, Wiktoria Dudzińska, Juliet Mączka, Natalia Szczepańska, Faustyna Selwa, Magdalena Konefał (opiekun p. Marcin Roman)

Mistrzostwa Rzeszowa w tenisie stołowym

  • IV miejsce - chłopcy
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview