facebook_page_plugin
             

instagram
SU

    

YouTube

 

   

FACEBOOK

 

    

instagram

 

sukcesy11


Solidarni z Ukrainą

Polska

     Ukraina

Plakat PomagamUkrainie


Filmy o szkole

Liceum
LOLOPjezyki obce m
Szkoła Podstawowa
SPTaniec

Inne filmy >>


Wirtualny spacer po szkole

SAM 4960


Rekolekcje u Sióstr Prezentek

Zatrzymaj sie


Kalendarium

Poprzedni miesiąc Lipiec 2022 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 26 1 2 3
week 27 4 5 6 7 8 9 10
week 28 11 12 13 14 15 16 17
week 29 18 19 20 21 22 23 24
week 30 25 26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

 Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2020/2021

(ostatnia aktualizacja: 4 stycznia 2022 r.)

 

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymali:

  • Aleksandra Kowalska,
  • Kinga Mastej,
  • Natalia Kiełbasa,
  • Filip Manijak,
  • Kacper Staniak,
  • Krzysztof Sycz

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymały:

  • Julia Kuczek,
  • Kinga Mazgaj

Artystyczne

Olimpiada Artystyczna

  • Urszula Dygoń - udział w finale

Międzynarodowy Konkurs "World Art Games"

  • Gabriela Tomaka - zdobyła I nagrodę w kategorii śpiew 16-19 latkowie

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej Skowroneczek

  • Gabriela Tomaka - II miejsce

XII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej koęda, kolęda..."
org. Gminne Centrum Kultury w Gorzycach

  • Gabriela Tomaka - II miejsce

Ogólnopolski Festiwal Wokalny Młodych Bajanie
org. MDK Zgierz

  • Gabriela Tomaka - II miejsce

Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej

kategoria: szkoła ponadpodstawowa - soliści

  • Anastazja Rzucidło - wyróżnienie
  • Zuzanna Kapusta - wyróżnienie

kategoria: szkoła ponadpodstawowa - duety

  • Zuzanna Kapusta i Anastazja Rzucidło - III miejsce

Biologia

Chemia

Olimpiada Chemiczna

  • Wojciech Stawarz – udział w II etapie,
  • Klaudia Bednarska - udział w II etapie,
  • Michał Kiszka - udział w II etapie

  • Grzegorz Liminowicz - udział w I etapie (po etapie wstępnym)

Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

  • Karolina Majchrowicz - laureatka
  • Klaudia Bednarska - laureatka
  • Wojciech Stawarz - laureat

Fizyka i Astronomia

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

  • Bartosz Zięzio - finalista

Geografia

Olimpiada Geograficzna

  • Filip Manijak - finalista
  • Alicja Chabko - laureatka etapu okręgowego
  • Jadwiga Gąsior - udział w etapie okręgowym
  • Julia Trojanowska - udział w etapie okręgowym
  • Wiktoria Weselak - udział w etapie okręgowym
  • Stanisław Bielak - udział w etapie okręgowym
  • Jakub Buczek - udział w etapie okręgowym
  • Mateusz Grędysa - udział w etapie okręgowym
  • Kataryzna Gronowicz - udział w etapie okręgowym
  • Jakub Maraj - udział w etapie okręgowym
  • Karol Onyszkiewicz - udział w etapie okręgowym
  • Joanna Płoch - udział w etapie okręgowym
  • Anna Siuta - udział w etapie okręgowym
  • Dominika Sołtys - udział w etapie okręgowym
  • Maciej Wiśniewski - udział w etapie okręgowym
  • Karolina Zacharska - udział w etapie okręgowym
  • Maciej Zdral - udział w etapie okręgowym

Olimpiada Znajomości Afryki

  • Zuzanna Zwolińska - laureatka
  • Maksymilian Kosiorowski - laureat

  • Karolina Graboś - udział w II etapie
  • Dominik Cyran - udział w II etapie
  • Wojciech Zwoliński - udział w II etapie

Konkurs "Odkryj Świat z Poznaj Światem"

  • Zofia Skok - I miejsce
  • Alicja Pilch - II miejsce
  • Maja Chuzik - IV miejsce
  • Dominik Cyran - VI miejsce

Historia

Olimpiada Historyczna

  • Jakub Kaczmaryk - finalista

  • Natalia Kopeć - finalistka etapu okręgowego,
  • Mikołaj Walkowicz - finalista etapu okręgowego,
  • Katarzyna Sikora - finalistka etapu okręgowego,
  • Alicja Kopeć - finalistka etapu okręgowego

  • Jowita Pietryka - udział w II etapie,
  • Kacper Pałys - udział w II etapie,
  • Rafał Kopeć - udział w II etapie,
  • Rafał Kowalski - udział w II etapie,
  • Krzysztof Bazan - udział w II etapie,
  • Michał Kocaj - udział w II etapie

Olimpiada "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

  • Katarzyna Sikora - finalistka
  • Natalia Kopeć - finalistka
  • Kacper Pałys - finalista

Informatyka

Olimpiada Informatyczna

  • Andrzej Jabłoński - laureat
  • Przemysław Sosna - wyróżniony w I etapie
  • Patryk Bar - wyróżniony w I etapie

Konkurs Programistyczny Koduj z Gigantami

  • Piotr Polański - I miejsce

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego

  • Jan Kapusta - udział w części ustnej II etapu
  • Natalia Kiełbasa - udział w części ustnej II etapu
  • Oskar Kuliński - udział w części ustnej II etapu

  • Krzysztof Adamczyk -udział w części pisemnej II etapu
  • Alicja Jurzysta - udział w części pisemnej II etapu

Język francuski

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Karolina Bukała - udział w II etapie

Język łaciński

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Julia Kuczek - udział w części ustnej II etapu
  • Julia Kłębukowska - udział w części pisemnej II etapu,
  • Gabriela Jędral - udział w części pisemnej II etapu

Język niemiecki

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Natalia Kiełbasa - laureatka,
  • Gabriela Kryczka - finalistka,
  • Konrad Trela - finalista,
  • Przemysław Sosna - finalista

Język polski

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Jadwiga Strzelec - finalistka
  • Róża Rak - udział w częśći ustnej II etapu,
  • Gabriela Jędral - udział w części pisemnej II etapu

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

  • Karolina Porada - udział w II etapie

Ogólnopolski Konkurs Filmowy "Power of Family"
org. Stowarzyszenie Rodzice chronią Dzieci

  • Karolina Świder - laureatka

Język rosyjski

Festiwal Języka Rosyjskiego (org. Katedra Rusycystyki UR)

  • Anastazja Rzucidło - otrzymała nagrodę specjalną Stowarzyszenia Rodaków Rosji w Polsce

Matematyka

Międzynarodowe Zawody Matematyczne Naboj - online (XII 2020)

  • Patryk Marszałek (abs.), Maciej Rut (abs.), Bartosz Zięzio, Krzysztof Sycz, Maksymilian Smoliński - uzyskali 11 wynik w regionie krakowskim, 39 miejsce w Polsce i 2 miejsce w woj. podkarpackim w kategorii senior

  • Szymon Balicki, Andrzej Jabłoński, Dawid Litwiniec, Filip Manijak i Jakub Zając - uzyskali 1 miejsce w woj. podkarpackim, 5 wynik w rejonie krakowskim i 22 miejsce w Polsce w kategorii junior

  • Michał Pitera, Mateusz Kurdziel, Anna Moroń, Józef Pelc i Weronika Szumilas - uzyskali 4 miejsce w woj. podkarpackim, 9 wynik w rejonie krakowskim i 34 miejsce w Polsce w kategorii junior

Międzynarodowe Zawody Matematyczne Naboj  - online (IV 2021)

  • Szymon Balicki, Dawid Litwiniec, Filip Manijak, Józef Pelc, Jakub Zając - zdobyli 11 miejsce w Polsce (1 na Podkarpaciu, 7 wśród szkół polskich) w kategorii junior
  • Natalia Fudali, Mateusz Kurdziel, Anna Moroń, Zuzanna Bukowy, Maciej Wiśniewski – 64 miejsce w Polsce w kategorii junior

  • Wiktor Baran, Anita Rzucidło, Anna Sadza, Weronika Szumilas, Jakub Szylar – 113 miejsce w Polsce w kategorii junior (181 drużyn startujących)

  • Marta Bukowińska, Andrzej Jabłoński, Maksymilian Smoliński, Krzysztof Sycz, Bartosz Zięzio – 46 miejsce w Polsce w kategorii senior (156 drużyn startujących)

  • Filip Ciebiera, Jakub Harchut, Kinga Mazgaj, Alicja Jurzysta, Daniel Pawlak – 96 miejsce w Polsce w kategorii senior (156 drużyn startujących)

Olimpiada Matematyczna

  • Andrzej Jabłoński - finalista
  • Bartosz Zięzio - finalista
  • Marta Bukowińska - zakwalifikowana do II etapu,
  • Filip Ciebiera - zakwalifikowany do II etapu,
  • Jakub Harchut - zakwalifikowany do II etapu,
  • Oskar Kuliński - zakwalifikowany do II etapu,
  • Dawid Litwiniec - zakwalifikowany do II etapu,
  • Filip Manijak - zakwalifikowany do II etapu,
  • Kajetan Ożóg - zakwalifikowany do II etapu,
  • Józef Pelc - zakwalifikowany do II etapu,
  • Krzysztof Sycz - zakwalifikowany do II etapu,
  • Jakub Zając - zakwalifikowany do II etapu,

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

  • Natalia Kiełbasa - udział w II etapie

Jagielloński Turniej Matematyczny

  • Andrzej Jabłoński - laureat,
  • Bartosz Zięzio - laureat,
  • Jakub Zając - laureat,
  • Kajetan Ożóg - laureat,
  • Szymon Balicki - laureat,
  • Filip Ciebiera - laureat,
  • Marta Bukowińska - finalistka,
  • Alicja Jurzysta - finalistka,
  • Filip Manijak - finalista,
  • Anna Moroń - finalistka,
  • Michał Pitera - finalista

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

  • Bartosz Zięzio - laureat
  • Daniel Pawlak - laureat
  • Maksymilian Smoliński - finalista

Konkurs Kangur Matematyczny

  • Dawid Litwiniec - laureat,
  • Bartosz Zięzio - laureat,
  • Filip Manijak - bardzo dobry wynik,
  • Anna Moroń - bardzo dobry wynik,
  • Mateusz Kurdziel - wyróżnienie,
  • Oliwia Skrzypek - wyróżnienie,
  • Jakub Zając - wyróżnienie,
  • Natalia Fudali - wyróżnienie,
  • Józef Pelc - wyróżnienie,
  • Andrzej Jabłoński - wyróżnienie,
  • Marta Bukowińska - wyróżnienie,
  • Jakub Harchut – wyróżnienie

Przedsiębiorczość

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Jakub Harchut - udział w finale

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Jakub Harchut - finalista

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Ekonomii i Finansach "Sukces na Bank"
org. Fundacja BitMasters we współpracy z NBP

Drużyna uczniów naszego Liceum uzyskała tytuł laureata Turnieju.
Skład drużyny:

  • Jakub Harchut,
  • Michał Tęcza,
  • Kinga Mędrek,
  • Aleksandra Siuzdak,
  • Weronika Dzierżak

Zobacz odcinek z udziałem naszej drużyny >>

Religia

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Kinga Mazgaj - finalistka
  • Weronika Błażej - wyróżniona w etapie diecezjalnym,
  • Jan Walawender - udział w etapie diecezjalnym,
  • Kinga Mędrek - udział w etapie diecezjalnym

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
(org. Stowarzyszenie Civitas Christiana)

  • Patrycja Żuczek - finalistka (edycja jesienna 2020)
  • Anita Rzucidło - finalistka (edycja wiosenna 2021)

WOS

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Krzysztof Sycz - finalista
  • Katarzyna Sikora - finalistka etapu okręgowego,
  • Kacper Pałys - finalista etapu okręgowego,
  • Hubert Prucnal - finalista etapu okręgowego

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

  • Krzysztof Sycz - laureat III miejsca
  • Alicja Kopeć - laureatka
  • Katarzyna Sikora - finalistka
  • Wojciech Zwoliński - finalista
  • Karolina Nowik - udział w finale
  • Fabian Ofiara - udział w finale
  • Kacper Pałys - udział w finale

Olimpiada Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości

  • Kacper Pałys - udział w II etapie

WDŻ

Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

  • Karolina Tworek - finalistka
  • Magdalena Gąsior - finalistka
  • Karolina Czerwonka - zakwalifikowana do II etapu,
  • Amelia Dobosz - zakwalifikowana do II etapu,
  • Julia Kucia - zakwalifikowana do II etapu,
  • Małgorzata Mudrak - zakwalifikowana do II etapu,
  • Eliza Nowak - zakwalifikowana do II etapu,
  • Dominika Syper - zakwalifikowana do II etapu,
  • Sylwia Sylwet - zakwalifikowana do II etapu,
  • Lena Szabat - zakwalifikowana do II etapu,
  • Zofia Wojtanowska - zakwalifikowana do II etapu,
  • Dawid Saletnik - zakwalifikowany do II etapu,
  • Ewa Źrebiec - zakwalifikowana do II etapu,
  • Magdalena Tryba - zakwalifikowana do II etapu

Sport

Inne

Olimpiada Projektów Społecznych „Zwolnieni z Teorii”

  • Maja Grucela – zakwalifikowana do II etapu

Program "Cosmic Challenge"

  • Malwina Bielecka - finalistka
                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview