Categories: Aktualności SP

Categories: Aktualności SP

15 kwietnia w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie odbył się pierwszy etap konkursu w oparciu o grę planszową ,,Robak” (kooperacyjną, grupową, stworzoną na podstawie ,,Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza z okazji 190. rocznicy wydania tej narodowej epopei).
W konkursie wzięli udział uczniowie klasy 8a. Spotkanie rozpoczęło się od nauki gry, a zakończyło rozgrywką, dzięki której wyłoniono zwycięską czteroosobową drużynę, która wraz z opiekunem, pojedzie do Tarnowa na półfinały, podczas których zostanie wyłoniona jedna osoba, by wraz z opiekunem udać się 11 czerwca do Wrocławia na finał.
Pierwszy etap wygrali uczniowie: Adam Szyszka, Jan Balawender, Kacper Koszel i Bartłomiej Bijoś.
Gratulujemy!