Categories: Aktualności LO

Categories: Aktualności LO

8 kwietnia 2024 r. przedstawiciele naszej szkoły: Antoni Furtak (przewodniczący Samorządu Uczniowskiego) oraz jego zastępca Piotr Kurpyta wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego – panem Stanisławem Wojnarem wzięli udział w posiedzeniu Komisji Uchwałodawczej Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego, gdzie poruszano temat zmiany programów stypendialnych dla uczniów i studentów w ramach programu „Nie zgubić talentu”.
Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły chcących poznać działanie struktur samorządowych, administracyjnych czy zaangażować się społecznie, o aktywny udział w działaniach Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, dzięki którym będzie można w przyszłości wziąć udział w inicjatywach jak ta.
Być może będzie to pierwszy krok do kariery…