by administrator 2

Share

. administrator 2

Udostępnij

12 czerwca 2024 r. w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie odbyła się Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych 2023-2024, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Naszą Szkołę reprezentowała w tym wydarzeniu Siostra Dyrektor Bernarda Agata Rozmus wraz z sześcioma uczniami, którzy w tym roku szkolnym zdobyli 7 tytułów laureata w tych konkursach.

A oto nasi Laureaci:

  • Tomasz Bąk – Laureat 2. miejsca w Konkursie z j. Angielskiego oraz Laureat Konkursu z Matematyki
  • Mateusz Pszona (kl. 7!) – Laureat 2. miejsca w Konkursie z Informatyki,
  • Natalia Rynkiewicz – Laureatka Konkursu z Biologii,
  • Szymon Rynkiewicz (kl. 6!) – Laureat Konkursu z Matematyki,
  • Gabriela Wcisło – Laureatka Konkursu z Biologii,
  • Kacper Zając – Laureat Konkursu z Informatyki.

Podczas Gali Siostra Dyrektor otrzymała z rąk Pani Teresy Kubas-Hul – Wojewody Podkarpackiego oraz Pani Doroty Nowak-Maluchnik Podkarpackiej Kurator Oświaty dyplom potwierdzający przyznanie naszej Szkole Podstawowej Tytułu „Szkoły Przyjaznej Utalentowanym Uczniom”.

źródło zdjęć: facebook Kuratorium Oświaty w Rzeszowie