by administrator 2
Share
. administrator 2
Udostępnij

23 czerwca 2026 r. w naszej Szkole Podstawowej, w ramach projektu „Szkoła z pasją”, odbyło się wyjątkowe spotkanie z Igą Klesyk – wielokrotną mistrzynią Polski w akrobatyce oraz zawodniczką kadry narodowej.
Podczas występu uczniowie mieli okazję podziwiać niezwykłe umiejętności sportowe Pani Igi, a także poznać historię jej pasji, ciężkiej pracy i drogi do osiągnięcia sportowych sukcesów. Spotkanie było nie tylko widowiskowe, ale również inspirujące i motywujące do rozwijania własnych talentów oraz wytrwałego dążenia do wyznaczonych celów.
Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe plakaty z autografem mistrzyni.
Serdecznie dziękujemy Pani Idze za piękny występ, cenne świadectwo pasji i determinacji oraz miłe spotkanie. Życzymy wielu kolejnych sukcesów sportowych!














