by administrator 2
Share
. administrator 2
Udostępnij

W dniach 17–19 czerwca 2026 r. uczniowie klas 1C i 1D Liceum uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili Kłodzko, Szczeliniec Wielki, Skalne Miasto oraz Pragę.
Program wyjazdu obfitował w liczne atrakcje turystyczne i krajoznawcze. Uczniowie mieli okazję poznać uroki Ziemi Kłodzkiej, podziwiać niezwykłe formacje skalne Gór Stołowych podczas wędrówki na Szczeliniec Wielki oraz odkrywać malownicze zakątki Skalnego Miasta, zachwycającego wyjątkowymi dziełami natury.
Niezapomnianym punktem wycieczki było również zwiedzanie Pragi – jednej z najpiękniejszych stolic Europy. Spacer po zabytkowym centrum miasta pozwolił uczestnikom poznać jego bogatą historię, kulturę i wyjątkową atmosferę.


















