by administrator 2
Share
. administrator 2
Udostępnij

W dniach 17-19 czerwca 2026r. klasy 2B, 2C, 2D wraz z opiekunami wzięły udział w wycieczce do Bratyslawy i Wiednia. Stolica Słowacji przywitała nas pięknym słońcem. W czasie spaceru po starówce oglądaliśmy m.in. Katedrę św. Marcina, Pałac Prymasowski i zamek. Z kolei stolica Austrii urzekła nas monumentalnymi budowlami i zadbanymi ogrodami. Zobaczyliśmy np. wzgórze Kahlenberg, Katedrę św. Szczepana, Hofburg, Belvedere i Dom Hundertwassera. Szczególne wrażenie zrobiły na nas bogate zbiory Muzeum Historii Naturalnej oraz wspaniałe wnętrza letniego Pałacu Habsburgów – Schőnbrunn. Wiedeń pożegnał nas upalną pogodą, którą przywieźliśmy ze sobą do Rzeszowa.




































