Categories: Aktualności SP

by administrator 2

Share

Categories: Aktualności SP

. administrator 2

Udostępnij

25 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 1–3 Szkoły Podstawowej połączone z pożegnaniem uczniów klas trzecich.
Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą sprawowaną w szkolnej kaplicy. Następnie uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie odbyła się część oficjalna podsumowująca mijający rok szkolny. Był to czas podziękowań, gratulacji oraz wręczenia świadectw.
Szczególnym momentem wydarzenia było pożegnanie uczniów klas trzecich, którzy zakończyli pierwszy etap swojej edukacyjnej drogi i po wakacjach rozpoczną naukę w klasach czwartych.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami.
Wszystkim uczniom życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji oraz wielu pięknych przygód podczas letniego wypoczynku!