facebook_page_plugin
             

instagram
SU

    

YouTube

 

   

FACEBOOK

 

    

instagram

 

sukcesy11


Solidarni z Ukrainą

Polska

     Ukraina

Plakat PomagamUkrainie


Filmy o szkole

Liceum
LOLOPjezyki obce m
Szkoła Podstawowa
SPTaniec

Inne filmy >>


Wirtualny spacer po szkole

SAM 4960


Rekolekcje u Sióstr Prezentek

Zatrzymaj sie


Kalendarium

Poprzedni miesiąc Styczeń 2023 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 52 1
week 1 2 3 4 5 6 7 8
week 2 9 10 11 12 13 14 15
week 3 16 17 18 19 20 21 22
week 4 23 24 25 26 27 28 29
week 5 30 31
Brak wydarzeń

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

 Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2022/2023

(ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2023 r.)

 

Stypendium Ministra Edukacji i Nauki otrzymali:

  • Marta Bukowińska
  • Jakub Harchut
  • Andrzej Jabłoński
  • Alicja Kopeć
  • Wiktoria Bolka
  • Emilia Pitera
  • Anita Rzucidło
  • Filip Manijak
  • Mikołaj Walkowicz

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała:

  • Anita Rzucidło

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
za osiągnięcia artystyczne w roku 2021/2022 otrzymał:

  • Eryk Koszela

Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci

  • Eryk Koszela

Artystyczne

Konkurs Fotograficzny Szkół Sióstr Prezentek (w Krakowie i Rzeszowie)

  • Julia Makowiecka - II miejsce

Biologia

Olimpiada Biologiczna

  • Julia Kucia - zakwalifikowana do II etapu
  • Jakub Mita - zakwalifikowany do II etapu
  • Kacper Król - zakwalifikowany do II etapu
  • Zuzanna Rup - zakwalifikowana do II etapu
  • Julia Kuczek - zakwalifikowana do II etapu
  • Franciszek Bocheński - zakwalifikowany do II etapu

Chemia

Olimpiada Chemiczna

  • Kacper Król - zakwalifikowany do II etapu
  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do II etapu
  • Hubert Szymborski - zakwalifikowany do II etapu

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

  • Natalia Dołęga - zakwalifikowana do II etapu
  • Kacper Król - zakwalifikowany do II etapu
  • Julia Kuczek - zakwalifikowana do II etapu
  • Wiktor Mazurkiewicz - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Mita - zakwalifikowany do II etapu
  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do II etapu
  • Oliwia Skrzypek - zakwalifikowana do II etapu
  • Hubert Szymborski - zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia)

  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do II etapu
  • Oliwia Skrzypek - zakwalifikowana do II etapu

Fizyka i Astronomia

Olimpiada Astronomiczna

  • Anita Rzucidło  - zakwalifikowana do II etapu
  • Szymon Ochwat - zakwalifikowany do II etapu
  • Maksymilian Potępa - zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada Fizyczna

  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do II etapu
  • Jakub Zając - zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka)

  • Malwina Bielecka - zakwalifikowana do II etapu
  • Maja Grucela - zakwalifikowana do II etapu
  • Anna Moroń - zakwalifikowana do II etapu
  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do II etapu
  • Jakub Zając - zakwalifikowany do II etapu

Geografia

Olimpiada Geograficzna

  • Filip Manijak - zakwalifikowany do II etapu
  • Nadia Blok - zakwalifikowana do II etapu
  • Wiktoria Marcinkiewicz - zakwalifikowana do II etapu
  • Emilia Pitera - zakwalifikowana do II etapu
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do II etapu

Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (geografia z geologią)

  • Wiktoria Marcinkiewicz - zakwalifikowany do II etapu
  • Emilia Pitera - zakwalifikowana do II etapu
  • Anita Rzucidło - zakwalifikowana do II etapu
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do II etapu

Historia

Olimpiada "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

  • Rafał Kopeć - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Rafał Kowalski - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Mikołaj Walkowicz - zakwalifikowany do etapu okręgowego

Informatyka

Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (informatyka)

  • Michał Pitera - zakwalifikowany do II etapu

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego

  • Oliwia Pszona - zakwalifikowana do części ustnej etapu okręgowego
  • Gabriela Jędral - zakwalifikowana do części ustnej etapu okręgowego

  • Weronika Drewniak - zakwalifikowana do II etapu
  • Michał Świtalski - zakwalifikowany do II etapu
  • Michał Kuśnierz - zakwalifikowany do II etapu
  • Oliwia Mucha - zakwalifikowana do II etapu
  • Dominik Janik - zakwalifikowany do II etapu
  • Zofia Skok - zakwalifikowana do II etapu

Język francuski

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Eliza Oleksak - zakwalifikowana do II etapu
  • Julia Pindara - zakwalifikowana do II etapu
  • Weronika Drewniak - zakwalifikowana do II etapu

Język łaciński

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Kacper Król - zakwalifikowany do II etapu
  • Natalia Szczepańska - zakwalifikowana do II etapu
  • Zuzanna Żak - zakwalifikowana do II etapu

Język niemiecki

 Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Gabriela Kryczka - zakwalifikowana do części ustnej etapu okręgowego
  • Konrad Trela - zakwalifikowany do części ustnej etapu okręgowego

Język polski

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Jadwiga Strzelec - zakwalifikowana do etapu okręgowego
  • Aniela Słomiana - zakwalifikowana do etapu okręgowego
  • Lena Sekulska - zakwalifikowana do etapu okręgowego

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

  • Karolina Porada - zakwalifikowana do II etapu

Język włoski

 

Matematyka

Olimpiada Matematyczna

  • Szymon Balicki - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Wiktor Baran - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Zofia Bolesławska - zakwalifikowana do etapu okręgowego
  • Zuzanna Bukowy - zakwalifikowana do etapu okręgowego
  • Krzysztof Lalicki - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Dawid Litwiniec - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Filip Manijak - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Paweł Miechoński - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Anna Moroń - zakwalifikowana do etapu okręgowego
  • Józef Pelc - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Emilia Pitera - zakwalifikowana do etapu okręgowego
  • Michał Pitera - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Maksymilian Potępa - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Oliwia Skrzypek - zakwalifikowana do etapu okręgowego
  • Igor Stec - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Weronika Szumilas - zakwalifikowana do etapu okręgowego
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do etapu okręgowego
  • Jakub Zając - zakwalifikowany do etapu okręgowego

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

  • Zuzanna Bukowy - zakwalifikowana do II etapu
  • Julia Kaplita - zakwalifikowana do II etapu
  • Filip Manijak - zakwalifikowany do II etapu
  • Maksymilian Potępa - zakwalifikowany do II etapu
  • Alicja Sieradzka - zakwalifikowana do II etapu
  • Weronika Szumilas - zakwalifikowana do II etapu
  • Michał Świtalski - zakwalifikowany do II etapu
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do II etapu

Jagielloński Turniej Matematyczny

  • Szymon Balicki - zakwalifikowany do finału
  • Wiktor Baran - zakwalifikowany do finału
  • Dawid Litwiniec - zakwalifikowany do finału
  • Filip Manijak - zakwalifikowany do finału
  • Anna Moroń - zakwalifikowany do finału
  • Michał Pitera - zakwalifikowany do finału
  • Igor Stec - zakwalifikowany do finału
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do finału
  • Jakub Zając - zakwalifikowany do finału

Konkursu Matematycznego im. prof. Marszała

  • Zofia Bolesławska - zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
  • Wiktoria Bolka - zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
  • Emilia Pitera - zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
  • Maksymilian Potępa - zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
  • Szymon Balicki - zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
  • Wiktor Baran - zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
  • Krzysztof Lalicki - zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
  • Filip Manijak - zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
  • Anna Moroń - zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
  • Oliwia Skrzypek - zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

  • Szymon Balicki - zakwalifikowany do II etapu
  • Anna Moroń - zakwalifikowana do II etapu
  • Michał Pitera - zakwalifikowany do II etapu
  • Oliwia Skrzypek - zakwalifikowana do II etapu
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Zając - zakwalifikowany do II etapu

Przedsiębiorczość

 

Religia

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Kacper król - I miejsce w etapie diecezjalnym, awans do etapu ogólnopolskiego
  • Marcin Majkut - udział w etapie diecezjalnym

Sport

Miejskie Igrzyska w Szachach Drużynowych

  • III miejsce zajęła drużyna w składzie:
    Konrad Trela, Maja Mazurek, Karol Rzeszuto, Maria Krzysztyńska

I Politechniczny Turniej Szachowy:

  • I miejsce zdobyli i zwycięzcami zostali: Michał Pitera, Konrad Trela, Karol Rzeszuto, Maria Krzysztyńska
  • IX miejsce zdobyli: Maja Mazurek, Emilia Pitera, Michał Frączek, Dominik Dziechciarz

Miejskie Igrzyska Rzeszowa w tenisie stołowym

  • I miejsce zajęła drużyna w składzie:
    Bartosz Frączek, Michał Frączek, Mateusz Karpiuk

Licealiada w koszykówce chłopców

  • drużyna chłopców zdobyła wicemistrzostwo Rzeszowa
    (skład drużyny: Mateusz Partyka, Adam Mac, Ksawery Trybus, Hubert Hadała, Bartosz Bąk, Hubert Hrynus, Bartosz Frączek, Jakub Siuzdak, Nikodem Kosiorowski, Dawid Zbieg, Karol Jakubczak)

WOS

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności 

  • Dawid Joniak - zakwalifikowany do finału
  • Rafał Kowalski - zakwalifikowany do finału
  • Rafał Kopeć - zakwalifikowany do finału
  • Fabian Ofiara - zakwalifikowany do finału

Wychowanie do życia w rodzinie

Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

  • Maria Krzysztyńska i Maja Mazurek - zakwalifikowane do II etapu
                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview